Listopad 2011

I take pictures 0.9. - houba

26. listopadu 2011 v 16:19 | H.
Potřebovalo to tady nějakou venkovní fotku, jenže začíná zima a už není co fotit a my zrovna měli na stromě tuhle fešnou houbu :D


25.11.- Utekli jsme :D

25. listopadu 2011 v 20:00 | H. |  Crap
Dneska jsme se učili jen poslední hodinu, měli jsme zrovna fyziku :/. Byli jsme totiž v divadle na "Ostře sledované vlaky" byla to sranda, ale já se v tom hrozně ztrácela. :D A pak ta fyzika no, neobvykle utíkala rychle a měli strašně zajímavej konec- utekli jsme učitelce :D. S touhle učitelkou vždycky přetahujeme a my nechtěli být o5 na obědě jako poslední, tak když 5 minut před koncem odešla zkontrolovat holky, co dělali svícny (jarmark) a na zvonení se nevracela, tak jsme zvedli židličky a prostě jsme odešli :D No, počítám s velkým průserem.. :D
Co teď? Stáhla jsem si rozbřesk, na kterej sem měla jít s kamarádkou, ale nevyšlo to a já nechci do kina sama :D tak jsem si řekla že si to stáhnu. Stmívání moc nemusím- teda knížku to jo, ale film... no prostě se jim hlavně ten první díl moc nepovedl.. Jinak Kristen to tam hrozně slušíí :)

Jak jste si mohli všimnout, mám novej layout, se kterým jsem spokojená :).


Jak se dělá bussiness...

24. listopadu 2011 v 17:49 | H. |  Fun
Otec: Chci, aby sis vzal za ženu dívku, kterou ti vyberu!
Syn: Ne.
Otec: Je to dcera Billa Gatese.
... Syn: V tom případě ano!
Otec přijde za Billem Gatesem.
... ...
Otec:Chci, aby si vaše dcera vzala mého syna!
Bill:Ne
Otec: Syn je viceprezident světové banky!
Bill: V tom případě ano!
Otec přijde za prezidentem světové banky.
Otec: Chci abyste zaměstnali mého syna jako viceprezidenta!
Prezident:Ne
Otec:Je to zeť Billa Gatese!
Prezident:V tom případě ano!
Kdyby jste někdy chtěli bejt maximálně vychcaný, tak tady máte návod :D

22.11.přítomnost a budoucnost

22. listopadu 2011 v 19:10 | H. |  Crap
Je to asi rok, co mi příde, že jsem v báječný třídě. Měla jsem svojí třidu fakt ráda. byli jsme tým. Jenže poslední dobou...No, se prostě všechno změnilo. A to samí i s mýma kamarádkama. Vždycky jsme byli pohromadě, jenže teď se rozdělujeme na několik skupin.
Taky poslední dobou hodně přemýšlím o budoucnosti- prostě jak to ze všema dopadne. Základní škola je docela důležitá co se týče přátelství. Ze základky máš přátelství na celý život. Těším se na srazy a ruzný akce :) Proto chci, aby naše třída furt fungovala jako tým. Nevím jestli je to nějaká opožděná puberta (kterou nějaký pipinky od nás ze třídy opravdu mají), ale byla bych ráda kdyby si uvědomili, že za chvilku se všichni rozejdeme a budeme muset jít svojí vlastní cestou, tak bych chtělo si tem rok a půl ještě pořádně užít! :)


19.11.- prostě předčasná oslava

19. listopadu 2011 v 16:09 | H. |  Crap
Ikdyž mám narozeniny až v pondělí, budu je slavit dneska s rodinou... Víte co je skvělý? :D každý rok na moje narozeniny sněželo a každý rok jsem byla na narozeniny nemocná-ať už se jednalo jenom o kašel a nebo horečky..Tehle rok jsme o5 nemocná tak jsem zvědavá, jestli bude v pondělí sněžit :))
Dneska jsem se byla podívat na jednom z mých starých blogu ( Zde ) ten blog byl hlavně o MJ, jenže pak jsem se mu začala oddalovat a řekla si, že potřebuju nějaký klasický blog s deníčkem- a jsem tu do teď :) Takže jsem si řekla, že na ten starý blog budu taky chodit- bude to takovej daily blog o MJ. Ale většinu času budu samozřejmě tady! :)


I take pictures 0.8

18. listopadu 2011 v 19:30 | H.

Stimhle hrníčkem jsme si prožila všechny nemoce v dětství :) Byl to můj nejoblibenější hrnííček :D.


I take pictures 0.7-Citroon :)

18. listopadu 2011 v 16:40 | H.
Jsem nemocná takže každej den vypiju asi 6 hrníčku černýho čaje s dvěma lžičkama medu a půlkou citronu. ^^ :D
Tak proto tahle fotka. :D
True Story :D

17. listopadu 2011 v 19:29 | H. |  Fun

17.11.- rýma, zima, nuda

17. listopadu 2011 v 16:29 | H. |  Crap
Brr, jakto že je mi zase taková zima? Jsem nejspíš zase nachcípaná :/ a to jsem měla plány na dvoudenní prázdniny a víkend. No, snad se dám nějak do kupy. Dneska jsem narazila na starou složku "MP3" co písnička to vzpomínka :) lyžák,dovolená,tábor, akce...Chtěla bych ty časy zpátky...
Jinak jsem dneska byla celej den v posteli a sledovala Teorie velké třesku (Strašná kravina, ale člověk se u toho fakt nasměje) Teď se jdu koukat na Johnyho Englishe(Prima) Mějte se tu.. :)


13.11.-učení,učení,učení (!)

13. listopadu 2011 v 16:19 | H. |  Crap
Naše učitelka je v někde v Jižní Americe takže máme "náhradního" třídního učitele. :D Myslela jsem si že to bude pohodička, ale všichni učitelé nám dávaj "do těla" :D Jsem ta co stíhá a spíš se vymlouvá na to, že nestíhá :D Ale tehle tejden sem fakt že nestíhala. Takže proto se taky omlouvám za svojí neaktivitu Včéra jsme byli nakupovat a já myslela že si konečně po tak těžkym tejdnu koupím aspoň něco na sebe.. a nekoupila :/ Nic se mi nelíbilo. :D Teď tu tak hodinku budu a pak se půjdu učit dějepis :/