Květen 2012

30.5. - Nadpis..

30. května 2012 v 18:59 | H. |  Crap
S tím "Nová H." jsem to asi myslela fakt. Začínám se měnit, ale fakt netuším, jestli mi to nějak pomůže. Příjde mi, že mám hrozně moc času, když se nemusím hodiny šprtat na písemky :D Ale zase mi příjde, že přícházim o ty nejbližší. Mezi námi děvčaty ze třídy to už není ono. Příjdu si tam jako cizí. Jako kdyby jsem se ze všema viděla po 100 letech a neměla si snima co říct (ten trapný pocit..) Utíkat můžeš, ale před světem se nikdy neschováš.
Tumblr_m38hsqxy471r1z29uo1_500_large
Do devítky s námi nepůjde naše třídní. Stěhuje se..(Teda ona nám to ještě neřekla, ale.. mám tajný zdroje :D) Je mi to docela líto, protože to je fakt skvělá třídní. Kvůli ní jsem si třeba uvědomila, že nikdo není dokonalý. Možná někdo mý víc světlých stránek, ale u každého se i ta tmavá.. A naopak :)
Dala jsem si novej "podpis" :D ať trochu taky cítíte novou H. :D


Outfit 0.8.

28. května 2012 v 17:19 | H. |  Outfits
Přináším vám další outift :) Ty kalhoty jsou boží :) Ale na předraženém Polyvore stojí necelých 5.000,- . Abych pravdu řekla, takže přesně nevím co na nich stojí tolik :D Jsou zajímavý, to jo :) Ale takovýhle kalhoty by si klidně člověk dokázal udělat doma :D Ty naušnice jsou taky boží :)Forever young

27.5.- Mé nové já (?) To sotva :D

27. května 2012 v 13:59 | H. |  Crap
Můj život je ted jedna velká ironie. Lidi, co se semnou bavili, jako kdyby mi teď ignorovali. A ti co mě ignorovali si mě začali všímat (menšina, ale taky se počítá :D) Musim přiznat, že je hnusnej pocit když na vás někdo se*e. Hlavně když na vás kašlou lidi, kteřích si vážíte. Každopádně mě to dostalo k tomu, že nemužu jen snít co a jak bude, ale konečně něco začít dělat! Od teď je tu nová H. :) :D (Kecám, stejně se nezměním :D)
Tumblr_lqilttabrz1qbrytlo1_500_large
Animace z Kick-ass :D Ano, prostě jsem se do toho trochu zažrala a tahle scéna je jedna z mých oblíbených :) Každopadně to tak citím i já! "Šou skončila pííp" Nějak mě začalo unavovat.. popravdě všechno. Každý den se prostě těším na večer až si lehnu a budu spát, protože aspoň v tý posteli nemusím poslouchat ty ubohý kecy pořád dokola. "Jsem tak tlustá" řiká hubená holka "Jsem tak hloupá" řiká nejchytřejší holka ze třídy "Jsem tak ošklivá" řiká holka co by mohla jít do miss. Každý si jednou musí postěžovat, ale všechno má svoje meze. Prosím! VÁŽTE SI TOHO CO MÁTE!


Kick-ass

26. května 2012 v 14:39 | H. |  Filmy
Originální název: Kick-Ass

Typ: Komedie/Akční/Dobrodružný

Rok výroby: 2010Režie: Matthew Vaughn

Hudba: Ilan Eshkeri, Marius De Vries, John Murphy, Henry Jackman

Hrají: Aaron Taylor-Johnson, Chloë Grace Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage, Mark Strong, Clark Duke, Evan Peters, Lyndsy Fonseca, Garrett M. Brown, Stu 'Large' Riley, Deborah Twiss, Ohene Cornelius, Sophie Wu, Michael Rispoli, Corey Johnson, Kenneth Simmons, Anthony Desio, Carlos Besse Peres, Randall Batinkoff,Dětské soutěže krásy- faleš, faleš, faleš..

25. května 2012 v 14:49 | H. |  Chci znát tvůj názor
Měli jsme tu minule týraní dětí a teď dětská soutěž krásy. Ono se to možná nezdá, ale tyhle témata si jsou sakra tak podobný. Nedávno jsem viděla odkaz na youtube, na takovouhle dětskou soutěž krásy, a proto jsem se rozhodla to omrknout ještě hlouběji. Věřte mi, že se mi chtělo brečet přesně tak, jako u týrání dětí. Dělají to hlavně rodiče, kterým se nesplninili sny a proto je chtějí "narvat" do svých děti. Ten umělý úsměv, úmelé řasy.. No, abych pravdu řekla, tak jsou uplně umělý. BOTOX! Ano, většině dětem píchají botox. Proč? Protože jejich rodiče chtěj pro svojí dcerku jen a jen to nejlepší. Vážně? Ono je nejlepší vypadat ve 20 letech na 50? To nejlepší jim berou - DĚTSTVÍ!!!..
Ale celkově mě odpudilo to, jak tam nikdo neumí prohrávat. Všechny maminky cpou svým dětem jak určitě vyhrajou, jaký jsou hvězdy a hlavně aby se s nikým nekamarádili. A jak to dopadá? Samozřejmě že vyhrát muže jenom jedna, takže zbytek "krásek" je maximálně uražených. Proč je tohle rodiče učí?
Víte ale jaká je pravda? Výherce dostane víc než jen korunku, ale samozřejmě i nějakou tu finanční odměnu. V dnešní době by lidi udělali všechno pro peníze. Klidně i zničili život svýmu dítěti...Protestas_large

Jaký ty máš názor na dětské soutěžě krásy?


Outfit 0.7

22. května 2012 v 17:50 | H. |  Outfits
Abych pravdu řekla, tak vím, že se tehle styl (možná) většině nebude líbit, ale mě se líbí :) Celkově je tohle takový ten rebelový britský styl :) :D A mě se líbí :) Možná by se k tomu šikly boty Kanady, ale nějaký pořádný dobrý jsem nemohla najít. Conversky ale nic nezkazí :) :D
Untitled #6

21.5.- Hoši, Děkujeme :)

21. května 2012 v 17:19 | H. |  Crap
Co se týče hokeje :) Jsem pyšná na Čechy i na Slováky! :) Ale samozřejmě jste si všimli tý docela velký hádky v sobotu, ale já přesně nechápu, proč sakra jeden stát nadává druhýmu. Chci říct, že na Slovensku se najde pár debilu, kterých se najde pár(No, víte jak myslím "pár" :D) i v Česku, kteří zakládaj různý stupidní skupiny a furt do toho motaj katastrofu co se odehrála v září a nadávaj a nadávaj. Proč?:/ Samozřejmě, že jsou nějací Češi naštvaní(byli), a proto si trochu i zanadávali na sociálních sítí, že jsme nehráli o zlato.. Ale byla to férová hra. Češi to trochu zvorali a věřím, že kdyby hráli tak jako s Finskem, hráli bychom o zlato! Ale notááák :) Přejme to těm Slovákům :)

Cze-fin-k10748_large
Něco je špatně. Něco je fakticky uplně špatně. Cejtim se hrozně a jako kdyby mi moje svědomí řikalo "Jsi nula. Radši se shovej do kouta" Jenže já to tak lechce nevzdávám :) Asi to má co dělat s mýma fakticky děsívými sny. Motá se mi všechno dohromady a nejhorší je, že je to tak živý! Poslední dobou si proto řikám "To se opravdu stalo, nebo se mi to jen zdálo?" Každopádně jsem teď začala hodně číst. Já teda vždycky četla ráda, ale teď čtu speciálně často. Ono opravdu jde o to, jakou čte kdo kníhu :) Protože já ted čtu "Zavržený" a nemůdu se od ní prostě odpoutat :D
Tumblr_lznlek5zyl1qdes1mo1_500_largeTýrání děti.. :/

19. května 2012 v 19:10 | H. |  Chci znát tvůj názor
Tohodle téma jsem se chtěla vyhnout, protože já celkově to nemám moc ráda . Ale musela jsem, protože jsem nedávno viděla na na facebooku jak nějaká Indka(??) - netuším přesně odkud je - mlatí dítě. Ne, ne dítě. NEMLUVNĚ, KOJENCE! Ono nevinně brečí, nic jinýho ani dělat nemůže a ona ho mláti polštářem a pak proště.. rukama (To video jsem viděla jenom jednou, ale přesto si pamatuju uplně všechno- každý si totiž pamatuje hlavně to špatný :/)
375644_411264212221856_100000148430953_1798262_1340551472_n_large
Samozřejmě, že chápu nějaký ten výchovný pohlavek, či tak něco. Ale týrání dětí NE. Nesnáším, když se týrají zvířata nebo děti. Dělají to jen srabové, co si myslí, jak jsou hrozně "skvělí", když uhodí někoho nevinnýho, který s tím nic nemůže dělat, protože vědí, že jim dítě/zvíře nemůže nijak oplatit. Určitě jste slyšeli, co nějací rodiče dělají svým dětem. Ikdyž vůbec nechápu proč to těm dětem dělají. Fakticky aby si něco dokázali? Nebo prostě to dítě vyšlo na svět "omylem" a jim příjde, že jim "kazí život" ? Vždyt ty děti jsou tak nevinný. Vůbec ještě nevědí, co je v tom velkým světě čeká... ( Jak vám možná došlo, hraje tu o5 roli srabota! Achjo, ta srabota je všude :/ ) Ale víte co je nejhorší? Že jim to příjde normální. Ano, většině dětí to příjde normální, protože jiné chováni nezažili.
297018_158787104205766_100002234336891_318071_1779244770_n_large
Chci říct, že i kdyby mě ted znásilnil nějakej uchyl a já pak zjistila, že jsem s ním těhotná(ve 14 letech), nikdy bych to dítě nedala do mrazáku zmratit, ani ho nemlátila, nebo mu dávata hřebíky do bot a takovýhle hnusný svinstvo co nějací "rodiče" dokážou. Je fakt, že já si tuhle situaci neumím představit. Ale přece jen je to dítě! Bylo by z poloviny moje! Byla by to půlka mého "JÁ". JSEM PROSTĚ PROTI TÝRÁNÍ DĚTÍ!

18.5. Jsem doma?

18. května 2012 v 17:09 | H. |  Crap
Fuuu dneska o Čj(literární výchova) to byla docela fuška. Učitelka nám dala prázdnej A4 papír a měli jsme prostě napsat všechno co víme o národním obrozením (spisovatelé, sběratelé atd..) Popsala jsem obě dvě strany a málem jsem to nestihla. + jak jsem byla ve stresu jsem místo Josef Dobrovský napsala Borovský (Kamarádka vedle mě opisovala-kotrolovala :D všimla si toho a samozřejmě mi nic neřekla ani nenaznačila) takže pokud těhle překlepů tam mám víc, tak opravdu nemůžu počítat s dobrou známkou :/
Včerejší hokej byl skvělej
318274_341754389219067_341447085916464_868300_976118498_n_large
Jdu si vpohodičce domů, šťastná, že konečně začíná víkend. :) Když jsem už skoro u baráku všímám si, že jsou otevřený dveře. Samozřejmě, že se mi v hlavě honí ty nejhorší myšlenky jako, třeba že tam je vrah, zloděj, mimozemštani nepadali naši zem.. :D Čím blíž jsem ale u baráku mi naštěstí docvaká, že je to prostě blbost. Když vkročim do otevřenejch dvěří, všude opraváři :D Takže já tam uprostřed dveří uplně zmatkuju a řikám si, jestli sem si nespletla dveře, protože nábytek z chodby byl pryč :D A nejhorší na tom bylo, že mě všichni ingnorovali a všimli si mě až asi po 5 minutách, takže až pak mi tam sem a uvolnili mi cestu. Rodiče mi asi tak trochu zapomněli říct, že knám příjdou. Prej musej opravit nějaký trubky :D

Inspiration 1.4 Tattoo

15. května 2012 v 18:19 | H. |  Inspirations
Chtěli by jste někdy tetování? :) Mě sě začali hoodně líbit tetování asi před půl rokem. No každopádně tetování chci! Ale jen nějaký malý. Určitě bych si nedala třeba přes celý záda, ale jen třeba něco napsat na zápěstí, za ucho, nebo prostě někam :D Třeba jako má slečna na obrázku :) 485875_135917703203629_100003562013525_131136_529956582_n_large
Mě se líbí víc tetování, ale asi bych si to nikdy nenechala udělat. Ale je fakt, že to vypadá hodně dobře na fotkách :D
Tumblr_m40zqkkoc01rulwmmo1_500_large

Kam by jste si dali tetování? Máte rádi tetování?