Listopad 2012

Everybody talks baabeee :)

29. listopadu 2012 v 17:29 | H. |  Music
Včéra jsem vůbec neměla náladu. Měla jsem tu napsaný z velkého vzteku článek, který jsem nakonec radši vymazala :D Byla jsem prostě naštvaná..
Prci Prci Prcičky školní sraz? Myslím, že to je poprvé, co jsem tuhle písničku slyšela. Několikrát jsem si jí chtěla vyhledat, ale vždycky jsem na to prostě zapomněla. Až když jí zpívali v Glee (i ta glee verze je docela fajn) sem si jí na YT musela najít :) a tady je. V celé své kráse :) Ten song je dokonalej :) Mám ho i na tumblr :D muhahá :D


Sebevražda?

27. listopadu 2012 v 17:39 | H. |  Chci znát tvůj názor
Většina lidí si nejspíš jednou řekla, že by bylo nejlepší, kdyby tady nebyli. Ale abych pravdu řekla, já jsem o tom nikdy moc neuvažovala. I přesto, že mě někdy všechno pěkně se*e, nikdy jsem nepřemýšlela, že bych spáchala sebevraždu nebo tak něco. Proč?.. No, proč bych vůbec měla? Sice nemám perfektní život, ale popravdě po něm ani nějak extra netoužím. Příjde mi, že by byla nuda nemít žádné starosti a ani problémy.
Jednu dobu se mluvilo o Amandě Todd - dívka, co spáchala sebevraždu a ještě předtím zveřejnila video na YT, kde vlastně vypráví svůj příběh. Šikanovali jí. Nejhorší je, že Amerika je plná takových holek a mě je opravdu do breku, když koukám jen na ty videa. Ale umřít jen kvůli tomu? Já vím, že to není jen to. Ale většina znás má život před sebou a chtít se ho vzdát jen kvůli lidem, na který si za pár let ani nevzpomeneme a oni si nevzpomenou na nás? Chápu, že si to ti lidi asi neuvědomují. Ale i tak je Sebevražda podle mě to nejsobečtější co kdo kdy může udělat. I když si někdo připadá sám, tak sám není. A toho dotyčného smrt raní hrozně moc lidí, přidá ostatním o starosti navíc..

Photographs 1.0

26. listopadu 2012 v 17:39 | H. |  Photographs
V první řadě jsem už vymyslela cenu za SONP! :) Zítra začne, takže máte ještě poslední čanci se přihlásit (cena je uvedená v článku - hmotná cena) - Soutěž o nejlepší postavu
Konečně můžu říct, že máme fotogenický kočky. Nebo že by to bylo tím foťákem? :D Každopádně hned druhý den, po dostání foťáku, jsem musela na zahradu jít fotit :D jako první jsem fotila kočky (jak jinak :D) a potom různý už pomalu uschlý kytky. :D A nakonec, když jsem byla doma, zapálila jsem 15 vonných svíček :)


25.12. - Hanička má zrcadlovku

25. listopadu 2012 v 16:39 | H. |  Crap
Hodně lidí chtělo vědět, na jakým jsem to byla včéra hororu. Byla jsem na Silent Hill 3D. Byl to takovej ten klasických horor plný lekavek, které stejně předem vycítíte. Ale nebylo to zas tak špatný :) Každopádně jsem včéra měla i rodinnou narozeninovou oslavu :) Dostala jsem strašně moc peněz :D a jsem hrozně ráda :) Ale hlavní co mi udělalo radost byla zrcadlovka. Ano, Hanička má zrcadlovku :)
388304_318382464859082_131012270262770_1122248_1517471632_n_large
Což znamená, že tu už konečně budete moc vidět kvalitní fotky :) Měla jsem takový obyčejný foťák, který nefotil zas tak špatně, ale byl to prostě kšunt. Dělal si co chtěl, tím pádem jsem musela jednu věc vyfotit nejmíň 20x a třeba ani jedna fotka nebyla povedená. Proto ty povedené fotky pro mě byly opravdu jak umělecká díla :D
Včerejšek jsem si hrozně užila a strašně mě to inspirovalo psát. Mám vymyšlených už několik článků + několik fotek, takže určitě čekej zase aktivitu :)

Outfit 2.4

23. listopadu 2012 v 18:19 | H. |  Outfits
Woohoo Víkend začíná! :) Chtěla jsem sem přidat fotky, ale rozmyslela jsem si to, protože zítra toho ještě hodně nafotím. Bude má hard party aneb rodinná oslava. :D A zítra večer nejspíš pojedu s kámoškama do kina na ten 3D horor :) Takže tomu říkám docela vydařený víkend :) (snad)
Outfit jsem udělala jednoduchý. Ještě snad žádný jsem neudělala s košílí, tak jsem toho hned využila :) Já vím, že se asi většině ty brejle líbit nebudou :D Ale mě se líbí :D Sice by mi neslušeli, ale.. představte si je na nějaké modelce, mm? :D
Untitled #23

POSLEDNÍ ŠANCE SE PŘIHLÁSIT - SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ POSTAVU


Nemáš swag nejsi kůl

21. listopadu 2012 v 18:59 | H. |  Chci znát tvůj názor
Dneska by se dalo i říct, že přilepená šlupka od banánu na hlavě je SWAG. Všechno je hrozně "swag".Popravdě jsem do teď nevěděla, co ten SWAG doopravdy znamená. Při tom slově jsem si dokázala vybavit "styl" a nebo také zmalovaný třináctiletý slečny, co mají na sobě oblečené páte přes deváté a pod svojí fotečkou na Facebooku napsáno "SWAG". Na Internetu se dočtete, že Swag je prostě slovo jako třeba "cool", nebo třeba že je to styl - a nebo také že je to teroristická skupina lidí. (Asi všichni umřeme no :D) na zpovědnice.cz se taky dočtete docela zajímavých odpovědí :D Každopádně každý tvrdí něco jinýho. Proto moje rada? Neříkejte to slovo! :D A nebo když už ho chcete říkat, zjistěte si, jestli opravdu vás to slovo vystihuje. :)
Tak co ty a tvůj swag? :D

20.11. želvy se rozmnožují hlavami?

20. listopadu 2012 v 17:50 | H. |  Crap
Dneska byl dlouhej den a hned co jsem přišla domů do pokoje a koukla se na moje želvy, tak si hrály naproti sobě prostě hlavama :D Vypadalo to strašně vtipně a mě prostě otázka "Želvy se rozmnožují hlavami?" proběhla hlavou. Je to blbost a ani nevím, jak mě to sakra napadlo. Asi hold jsem fakticky dost unavená. Chci jít dneska brzo spát. :D Když už mi bude "sweet 15" tak ať se vyspím do růžova :D
Zítra tu čekejte konečně nějaký smysluplný článek. Já prostě jen nemám náladu. Wow víte kolik dní zbejvá do Vánoc? (Já fakticky nevím, ale.. hodně málo! :D) Plánuju o Vánocích napsat článek - ale až dýl. Můj názor na ně a tak dále - jelikož se můj názor na Vánoce za ten rok docela změnil..

Before I Die 0.1

18. listopadu 2012 v 17:49 | H. |  Shit about me
Dneska jsem byla na asi hodiný procházce. Užasné jak vám to pročistí hlavu. Hodně jsem uvažovala o budoucnosti a najednou vím, co chci (jak je to možné? :DD) Každopádně mě napadlo, že udělám projekt Before I Die. :)

Naučit se vařit

Nechtěla bych být nějaký šéfkuchař, ale.. prostě bych chtlěa umět vařit a pořád zkoušet něco nového :)

Outfit 2.3.

17. listopadu 2012 v 15:09 | H. |  Outfits
No, popravdě jsem tehle outfit moc nevychytala, hlavně co se týče obrázků (neefektivní deštník proti sněhu, dole truhla s růžemi), V Česku, kdybych v tomhle v zimě vyšla ven, asi bych fakticky zmrzla :D Ale prostě jsem to spíš nazvala tím zimním outfitem :) Asi mě k tomu hlavně lákaly ty UGG :) Každopádně outfit je taky hodně jednoduchý, vyloženě jsem se vykašlala na všechny doplňky, teda až na šátek. :D Ale i tak se mi docela líbí :)

Untitled #22

Pokud se příhlásí víc jak 35 lidí, bude se soutěž o hmotné ceny! :)

Awkward- nešika

15. listopadu 2012 v 16:49 | H. |  Seriály
Originální název: Awkward

Typ:Komedie/Drama

Rok výroby: 2011

Režie: Ryan Shiraki, Patrick R. Norris

Hrají: Ashley Rickards, Beau Mirchoff, Nikki Deloach, Desi Lydic, Jillian Murray, Deena Dill, Jillian Rose Reed