Duben 2013

Hostitel

28. dubna 2013 v 12:00 | H. |  Filmy

Originální název: The Host
Typ: Sci-Fi/Thriller/Romantický/Akční/Dobrodružný
Rok:2013, USA
Režie: Andrew Niccol
Předloha: Stephenie Meyer (kniha)
Hrají: Saoirse Ronan, Max Irons, Diane Kruger, Jake Abel, William Hurt, Frances Fisher, Chandler Canterbury, Phil Austin, Boyd Holbrook, Andrea Frankle, Stephen Conroy, Emily Browning


Photographs 2.0.

26. dubna 2013 v 13:20 | H. |  Photographs
Včéra jsme byli u kamaráda grilovat. Měl tam i bazén a po tý náročný jízdě na kole jsme se tam prostě museli schladit :D No, dneska ležím doma s angínou. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem doma, ale popravdě jsem se do školy docela těšila. Z toho plyne poučení : Nekoupat se na jaře :D
Když jsem teda doma, zkoukla jsem pár filmů a o jednom udělám o víkendu recenzi :)
Tady máte pár fotek, které tu měli být už v úterý :D

I love this place ^^

22.4. Ten trapný moment, když vás nepříjmou na školu

22. dubna 2013 v 18:20 | H. |  Crap
No, takže jsem se nedostala na ekonomku. Jsem 11. pod čarou. Popravdě mě to zas tak netrápí, protože mě na gympl vzali a tam asi nejspíš stejně půjdu. Ale víc mě štve, že se kamarádky nedostali na školu, kam chtěli (I'm so selfish). Patříme k těm školám, kde když jseš blbej, tak si blbej a nedostaneš jedničku jen proto, že si stoupneš k tabuli a budeš čučet okolo, proto mi přijde v nějakých situacích nefér, že to berou podle průměru.
Je to osud, že mám jít na gympl. Tečka. Jinak to nevidím.
Large
Dneska jsem byla venku s mým BFF ^^( Ten další trapný moment, když považujete svůj foťák za nejlepšího přítele), takže zítra nebo pozítří čekejte nějaký ty fotky :) po dlouhý době :)
Nečtě někdo knížku Rok 2140 Deklarace smrti? Jen že mě docela zaujal ten název. Jestli má cenu to číst. :D

24.4. . Dneska jedu pryč a zítra jedu na kolo, takže fotky tu budou až v pátek. Omlouvám se na neaktivitu, ale.. snad to chápete.


Outfit 3.7.

19. dubna 2013 v 14:49 | H. |  Outfits
Pff jeden den není hezky a mě už to sluníčko tak chybí. Když bylo hezky, byla jsem hlavně venku (což předpokládám i u vás :D) proto na blog moc času nezbylo. Co plánuju na víkend? LEŽET! LEŽET! LEŽET!
Outfit číslo 37 je zaměřený hlavně na Audrey Hepburn - tu nejkrásnější herečku, co kdy existovala. Je to konkrétně outfit z filmu Snídaně u Tiffanyho :) Dobře, ty rukavice jsem moc nevychytala, ale tak si představte hezčí :D
Znáte Audrey? :)

Audrey Hepburn's outfit


Lana Turner + Ford Del Rey = ???

16. dubna 2013 v 15:49 | H. |  Music
Lana Del Rey :) Když jsem poprvé slyšela její písničku v rádiu, vůbec mě nezaujala - jenže já jsem prostě taková - něco se mi nelíbí, někdy to až nenávidím, ale pak to začnu mít čím dál tím víc ráda. Takhle to platí i u Lany :) Teď zbožnuju její styl oblékání, její hlas, její texty, až si říkám, proč se mi sakra ještě někde v létě nelíbila? :D Má opravdu užasné texty :) A co vy? .) Má te jí radi? Líbí se vám od ní nějaká písnička?

14.4. - And do the HARLEM SHAKE

14. dubna 2013 v 14:49 | H. |  Crap
Takže můj počítač je zase zpátky. Snad mi teda bude fungovat :D Tehle týden skoro bez počítače byl tak.. dlouhý! Stíhala jsem a měla jsem čas na tolik věcí. Je mi líto dnešní generace dětí, kteří sedí každý den u počítače a neužívají si dětství (například můj devítiletý bratr) Měla jsem lepší dětství..
V pátek jsme byli ze třídou na bowlingu a pak jsem šli půlka pěšky domů (asi 5 km :D ono se to nezdá, ale byla to fuška :D) Jo jo, třída mi bude chybět.
Tumblr_m5f5ixxcyi1r37pw0_large

Hot or Not 0.5

12. dubna 2013 v 19:09 | H. |  Hot or Not
ČaUčÍčEq! Ne dělám si srandu. Prosím berte na vědomí, že mi nejde ten počítač a já se sem nemám jak dostat. V minulém hot or not vyhrálo NOT na plné čáře ( umělé nehty)
Dnes vám sem dávám nové Hot or Not, které se týká platform. Líbí se vám tyto botky? Já je zbožňuju *_* Ale vím, že na ně nemají všichni stejný názor, proto je sem dávám :) Takže Hot..? nebo Not? Za mě určitě HOT! :) Jednou si takové pořídím :D jednou.. :D

Southbank14_large

Vegetariáni

8. dubna 2013 v 16:20 | H. |  Chci znát tvůj názor
Nejsem vegetariánka. Všimla jsem si, že teď se to vegetariánství a nevegetariánství docela řeší (ono se vždy řešilo :D) Přijde mi, že teď všichni tvrdí, jak to maso je špatné a že všichni lidé by správně měli být vegetariáni, že si zvířata zaslouží svobodu. Pokud by opravdu měli být všichni lidé vegetariáni, podle mě by jsme teď lezli pořád po stromech a vyndávali si z hlav brebery.(Přeháním)
8563007054_179505fa1f_z_large
Já uctívám vegetariány, ale podívejme se pravdě do očí. Člověk musí jíst maso, pokud chce být zdravý (myslím tím kuřecí, krůti maso a ryby..) U těch, co maso nejedí se dřívě nebo pozdějí objeví následky- jak už špatné soustředení (učení) tak i třeba slabé kosti a hodně zlomenin. Nepíšu to, abych někomu vegetariánství zhnusila, ba naopak. Chci jen dokázat, že to není jen tak být vegetariánem.
Je pravda, že ty zvířata nemají svobodu a jsou hodně využívána, ale myslím, že s tím jeden člověk nic nenadělá. Jak říká můj bratr "Je to koloběh života"

Jsi vegetarián ? Jaký na tohle máš názor?

6.4. - blá blá blá

6. dubna 2013 v 11:09 | H. |  Crap
Zdravím vás! :) Mám počítač v opravně, takže buď můžu být na zasekaným notebooku a nebo na bráchy počítači - dalo by se říct, že mám takovou odvykačku :D V divadle to bylo bezva (hlavně při rozchodu :D) Ve čtvrtek jsme měli poslední Semiramis - semiramis mají všechny základní školy? Musím se vás zeptat, byl někdo na tom hororu Lesní duch nebo Mama? Strašně moc to chci vidět, ale nevím na co jít první.
Tumblr_ltau8moxjc1qiayd0o1_500_large
Jinak jste si mohli všimnout, že v menu přibylo "aktuálně" budou tam prostě moje aktuální statusy a řečičky. Rozhodla jsem se dát trochu do rekostrukce blog. - Hlavně co se týče článků o mně a menu. ;D
"

Outfit 3.6

3. dubna 2013 v 15:59 | H. |  Outfits
Překonala jsem se, žádná černá barva! :D Nevím, jsem prostě zvyklá dávat do outiftu hlavně tmavší barvy, proto jsem nadšená z tohoto outfitu, co jsem z nudy udělala při hodině SVI. Chtěla jsem udělat jarní outfit, proto i použít veselé barvy, ale spíš to vypadá na letní (podle toho co je venku.. :D) outfit. I hope you liket it.
Zítra jedu do divadla do Prahy, takže tu nebudu :)

Untitled #36