Květen 2013

Photographs 2.2.

31. května 2013 v 15:00 | H. |  Photographs
Tak sem dávám slíbené fotky ze zoo! :) Dneska jsme měli jet do bazénu (den Dětí), ale já radši zůstala doma (muhahahahaha), ikdyž teď docela lituju, že jsem nejela. Jsem ráda, že je už zase pátek a mě čeká pohodový víkend :) Došlo mi, že příští týden už jedeme na školní výlet. Nejlepší je, že ještě o tom nevíme žádné info :D. Ale každopádně budou ZASE další fotky :D :)
Fotek jsem udělala docela hodně, proto jsem dávám jen ty co mě nějak zaujaly :)


Outfit 4.0.

29. května 2013 v 17:20 | H. |  Outfits
Woohoo, dneska jsme byli v zoo, v Praze. Všem je to jedno? :D Nedivím se. Zítra jsem dám fotky :)
Udělala jsem takový "rebelský" outfit. Když jsem koukala na ceny, docela jsem si říkala - woow na ten bych měla! Ok, řekla jsem si to jen u toho trika. Boty už pak byli za 20.000 kč, a kabelka za 40.000 ... Kdo by to nebral. :D
Nevím jak vám, ale mě se tehle styl líbí, proto bych outfit brala hned :)
Untitled #40


Vyhodnocení kontroly affs

28. května 2013 v 16:46 | H.
Článek jsem už jednou měla napsaný, perfektně připravený, ale pak se mi (JAKO NASCHVÁL) vypl počítač. Nikdy se mi tohle nestalo, jen co píšu důležitý článek, který mi trval asi hodinu, se počítač musel vypnout.
Proto nemám už moc náladu to nějak prodlužovat a udělám to čistě stručně.
Víc se vás jich nezapsalo, než zapsalo! :D na jednu stranu to chápu, přece jen né každý si mohl všimnout kontroly. Proto hodně z vás dávám ještě jednu šanci - šanci se zapsat sem do komentářů :)
Large


26.5. - Jsem v pořádku!

26. května 2013 v 15:19 | H. |  Crap
Á..É...Í..Ó...Ú.. Celý víkend poslouchám Thirty Seconds To Mars - myslím, že jsem našla další úžasnou skupinu. :) Proč sem na ně nenarazila dřív? Věděla jsem o tý skupině už dávno, ale až teď jsem zjistila, že mi je souzena :D
Už tak strašně chci červen, už tak strašně chci prázdniny - docela se divím, že to píšu :D Ale těším se na naší úžasnou rozlučku, těším se, až budu mít prachy za vysvědčení, těším se, až budu mít tolik času! :)
Mám tak strašně divný sny. Jako kdyby můj mozek věděl mojí slabinu(no on jí pochopitelně ví.. :D) a furt dokola jí používal proti mně.
To hnusný počasí mi způsobuje pesimistickou náladu :/ Asi kouknu na nějakej film :)
Máte jednu z posledních šancí se zapsat do KONTROLY a náběru AFFS nad článkem :)


Nejlepší soundtracky

25. května 2013 v 9:20 | H. |  Music
Jelikož jsem filmový nadšenec, musel někdo s tímto článkem počítat :D Je hrozně moc filmů, který mají užasný theme song či soundtrack. Kdybych je sem měla dát všechny, tehle článek nikdy neskončí :D Proto vám sem dávám jen ty opravdu mé oblíbené a hodně znamé! :)

Pokud se vám písničky objeví ve špatném pořadí, aktualizujte stránku :)

Harry Potter- Prologue
Tak toto je písnička mého dětství. Naprosto jsem jí zbožňovala když jsem byla malá a vždycky mi způsobila husí kůži. :D Nezapomenutelný Harry :) Kvůli němu jsem chtěla být čarodějka =)


Photographs 2.1.

23. května 2013 v 17:39 | H. |  Photographs
Tak jsem si včerejšek užila :) Byli jsme v museu voskových figurín a v museu utrpného práva a mučících nástrojů + jsme byli na letišti, ale tam jsem nefotila. Zjistila jsem, že příští týden jedu na další exkurzi (teda doufám) do Liberce do Zoo, takže aspoň budou další fotky. :D
Dneska už prý přišli školní fotky, ale já je neviděla. Počítám s tradicí, že budu vypadat hrozně. Už mě to ani tolik netrápí, jsem zvyklá ;D

Nikdo si nevšiml kamery, žejo?

Outfit 3.9.

21. května 2013 v 17:20 | H. |  Outfits
Ten týden je zatím tak pohodový :) Zítra k tomu všemu jedeme na exkurzi (určitě čekejte fotky, pokud teda najdu foťák.. Ano ano, nevím kde mám svůj foťák :D), takže se nebudeme učit :) No, však ve čtvrtek a v pátek to přijde. Píšeme docela dost testů. Ale zatím si užívám jarní pohody :D
Mmm? Mmm? Všimli jste si tý aktivity? :D Zítra tu ale nejspíš nebudu. Z exkurze se vracíme docela pozdě a já se pak budu muset učit na ty testy.
Popravdě nevím, proč jsem ten outfit dělala. Chtěla jsem prostě udělat něco, co bych si já pravděpodobně nikdy neoblíkla.. Ok, možna kdybych byla slavná hvězda, tak do toho jdu ! :D
Untitled #39


Kontrola (a náběr) AFFS

20. května 2013 v 16:57 | H.
Hodně affs je už delší dobu neaktivní, a proto jsem se rozhodla udělat kontrolu affs. Možná někoho začal můj blog nudit.. Pokud nechcete být semnou affs, napište to! Já vám za to hlavu neukousnu (jak zmiňuji každou kontrolu), protože pokud se nezapíšete, můžu to pochopit tak, že jste opravdu zapomněli a budete mě mít na krku další třeba půl rok.. :D
K nějakým blogerkám a jejich blogům mám special vztah, proto i když se nezapíšou, tak si je třeba nechám. Ale pokusím se všechni ti, co se nezapíšou, prostě vymazat..
Large

Wanna be affs? :)

20. května 2013 v 16:49 | H. |  Spřátelíš
Rozhodla jsem se mít mé oblíbené stránky(blogy), ale pokud by ses chtěl/a "spřátelit", není problém :)


Normal - obíhají 1-2x týdně
Top obíhají 3-4 týdně
Elite -obíhají 5-7 týdně

Samozřejmě vás takhle budu obíhat taky :)

Pokud máš zájem se spřátelit s mým blogem vyplň toto:

•Přezdívka
•blog
• O čem máš blog?
•Do jaké chceš patřit skupiny?

Pokud mě tvůj blog zaujme určitě se ti ozvu! :)

19.5. - ten pocit..

19. května 2013 v 13:00 | H. |  Crap
Ten pocit, když konečně víte, kdo je MATKA!
Štve mě, jak teď všechny seriálové série končí. - Jeden z důvodů proč miluju PLL :D (Všechny seriály končí a PLL začíná :D)
Včéra jsem viděla ten nejdepresivnější film v historii světa - Requiem za sen . - Viděli jste tento film? Žádnej film mě takhle psychicky.. nedorazil. Zbožnuju ten film a to jsem ho zatím viděla jenom jednou! :D
Je mi líto, že nepřidávám články každý den, chtěla bych, ale.. už nemám takový élán pro ten blog. Nemám isnpiraci. Nevím jak dlouho to bude ještě trvat. Myslím, že mi trochu pomůže nějaká rekonstrukce blogu.
Large
Ale spíš jde o to, že trávím čas spíš s knížkou, venku a nebo u filmu. No, a nebo u Imvu. IMVU! Je to největší kravina světa, ale líbí se mi to! :) Pokud někdo má Imvu, určitě mi napište :)
Dneska je tak hezky :) Strašně se těším na léto - i když nemám na co, těším se :)