Červen 2013

Outfit 4.3.

28. června 2013 v 11:30 | H. |  Outfits
Vysvědčení dopadlo dobře. Mám čtyři dvojky, což znamená, že za celých 9 let jsem měla vždycky vyznamenání. :') Rozlučku už mám taky za sebou, užila sem si jí :) Teď už jen zbývá si užít prázdniny. Popravdě se na tyhle prázdniny nějak extra netěším a klidně bych se bez nich obešla (no, uvidíme co budu řikat na konci srpna) Moc se omlouvám, ale vůbec nemám náladu na nějaký smysluplný článek (nemám náladu na nic), proto jsem dávám aspoň ten outfit, dělala jsem ho předevčírem před spaním. Chtěla jsem hlavně outfit s botami na klínku, tak.. snad se líbí :)

Untitled #43


Photographs 2.4.

25. června 2013 v 16:30 | H. |  Photographs
Tak vyřazení je za mnou. To, že jsem začala bulet už v prvních minutách mě docela překvapilo, myslela jsem si, že to vydržím. Pamatuju si z nižších ročníků, jak jsem byla na vyřazení a koukala na ty deváťáky a přitom si říkala, jak mám ještě do 9.třídy hrozně moc času. A najednou jsem já ten absolvent, který zítra naposledy navštíví základní školu. Byl to zvláštní pocit, když volali moje jméno. Byl to zvláštní pocit celkově. Pořád je to zvláštní pocit. Se spolužáky, s kterými jsem od 1.třídy (s nějakými dokonce od školky), se mám najednou rozloučit.
Předem se omlouvám za pár fotek se špatnou kvalitou, ale tak.. fotila maminka :D.


23.6. - Holly FUCK!

23. června 2013 v 16:30 | H. |  Crap
Už jen dva dny do vyřazení a tři dny do vysvědčení. Končíme ve středu a ty dva dny máme ředitelské volno (Fuck logic) Na mých vysokých podpatkách jsem se ještě nenaučila a šaty ani pořádně nevybrala, takže lépe jsem dopadnout nemohla. Celý víkend jsem strávila v depresi s tím, jak to všechno rychle utíká. Je mi patnáct, v listopadu mi bude 16 a když jsem si uvědomila, že příští rok už budu vlastně slavit sedmnáctiny, trochu jsem se zlekla.
neil patrick harris | Tumblr
V pátek mi přišel iPhone a jsem zatím hodně nadšená, zatím pořádně nechápu ti, co si na iPhony stěžují, ale třeba mě taky ten mobil za pár týdnů omrzí. Ale přijde mi to lepší než Android :) - Rozhodně nečekejte žádný fotečky v zrcadle :D
Přála bych si mít už ten červen za sebou, ale zase na druhou stranu nechci, aby skončil. Předem informuji, že to bude náročný týden.

Jelikož jsem zase obnovila Ask, budu ráda za každou otázku či like :)
Falešné přátelství

21. června 2013 v 18:10 | H. |  Chci znát tvůj názor
"Jé dneska ti to tak sluší" a za jejími zády "Píča jedna.." Někdy si říkám, proč to kamarádství není jednoduché tak, jako ve filmech. Neřikám, že jsem se nikdy falešně nechovala, ale co dokáží nějaké slečny je i pro mě vrchol.Třeba, když vás "kamarádka" naschvál ponižuje před klukama, kteří se vám líbí, aby ona vypadala jako ta "nejlepší"; když o vás "kamarádka" říká samé nepravdivé sra*ky a když jí řeknete "Prosím, hlavně to nikomu neříkej!" můžete být ujištěni, že to bude vědět každý. Zkrátka vás chce spíš srazit ke dnu, než vám pomoct. Ale když je s vámi, dělá jakoby nic. "Nic se neděje" úsměv. "Jsme NKN"
Queen, you are full fair, 'tis true, but Snow-white ... | Walt Disney
S falešnými kamarádkami musí mít většina hodně zkušeností, proto podle mě je docela těžké dneska najít pravou kamarádku. Podlě mě i to přátelství mají kluci jednodušší. Možná se perou, nadávají si, přejou si vzájemnou smrt, ale mají se rádi. Asi je to protože je tolik nezajímá názor ostatních a nedrbou, například co měla Eržika dneska na sobě (pokud to samozřejmě není něco vyzývavého.. :D).U většině holek je to přesně naopak. Dělají jak se strašně milujou, ale doopravdy se navzájem nenávidí. Jediná rada, která u tohodle je nejvíce užitečná je v obrázku "Nevěř mrchám".. NIKDY!

Outfit 4.2.

19. června 2013 v 18:00 | H. |  Outfits
Včéra jsem byla na další exkurzi, ale když jsem vyndávala foták z kabelky, došlo mi, že jsem BATERKU nechala na NABÍJEČCE. Takže o fotky se s vámi nepodělím. V bazéně jsem snad většinu volného času. Dokonce jsem o dnešní odpoledce šla domů, jen abych se mohla schladit :D JE...MI..HROZNÝ..VEDRO!
To vedro mě inspirovalo udělat outfit. Je takový letní - plážový :) tak snad se líbí. :) Takovou růžovou, co je na těch šatech moc nemám ráda, proto mě docela překvapuje, že se mi to líbí :D

Untitled #42


Hor or Not 0.6 - holky s duckface

18. června 2013 v 17:40 | H. |  Hot or Not
A já myslela, že duckface už není in. Proto mě docela překvapilo, že stále nacházím víc a víc fotek s touhle pozičkou. Každý si o tom myslí své, ale za mě je to určitě NOT. Mně se to prostě nikdy nelíbilo. V holkách to víc vyzdvihl pojem "pipinka". Samozřejmě, že duckface teď dělají i lidi ze srandy a nebo tu pusu našpulí tak, že jim to prostě sluší, ale ty "pipinkovský" fotky převládají. Už jen když jsem hledala tu pravou fotku pro článek, jsem se docela dost zasmála. To jsou opravdu nějaké holky tak hloupé a nebo jsem jediná, která by se takhle nikdy nevyfotila? (Chci být vážná, ale teď mi dochází, že takovýhle pozičky děláme ze srandy s kamarádkami furt :D)


17.6. Léto!

17. června 2013 v 17:30 | H. |  Crap
Tomu říkám letní počasí. Jen aby to vydrželo. Snad odpustíte ty dva dny co jsem se neozvala, ale člověk nemá ani chuť být doma, když je venku tak hezky :) Nutno podotknout, že chodím do solárka. Ano, dokopala jsem se k tomu až teď (Teď když se můžu opálit i na zahradě...)
Jde někdo na Rock for people? Strašně mě to tam tehle rok táhne, ale nevím s kým bych šla a nejspíš se mi ani to datum nehodí (táhne mě to tam hlavně kvůli 30STM). Takže potřebuju někoho, kdo mi bude aspoň vyprávět! :) :D Pište mi předem! :D - Příští rok budu JÁ, co bude vyprávět :D (snad..)
. | via Tumblr
Tehle týden mi přijde iPhone 4S. Tak doufám, že po týdnu nebudu chtít nový mobil :D Ale těším se na něj :)
Brr poslední dny ve škole. Byl to divný pocit, když nám učítelka minulou středu řekla "A uvědomujete si, že spolu budete už jen 14 dní..?" Popravdě, neuvědomujeme...
Photographs 2.3.

14. června 2013 v 15:59 | H. |  Photographs
Jsem zpátky! Výlet byl skvělý! :) Včéra jsem neměla sílu psát článek, protože jsem byla hrozně unavená. V pondělí jsme měli menší diskotéku v pyžamech. Bylo nám to jedno, prostě jsme tancovali :'D
V úterý jsme šli na procházku aneb "jsme tam hned". Bylo to asi 12 km a převážně jenom do kopce - druhý den namožená zadnice. Osudová poslední noc byla tak dobrá, až byla špatná. Nejradši bych vám sem napsala všechny informace, ale nemůžu. Moc lidí, co znám osobně můj blog nečte, ale.. jistota je jistota. Každopádně jsem si výlet hrozně užila, i přesto že mi bylo včéra blbě a hned co jsem odpoledne lehla do postele, jsem usla :D

První fotka výletu.

9.6. - Čau!

9. června 2013 v 18:10 | H. |  Crap
Zítřek bude.. zajímavý. Budu muset vstávat asi v 5:30, protože kolem 7:00 budu muset být u zubařky kvůli rovnátkům. V 8:00 ale už budu muset být ve škole, protože máme diplomku. v 11:30 budu muset za mámou do práce, vzít si krosnu, najíst se a jít k autobusové zastávce, kde máme sraz se třídou. A potom už jen do Rokytnice :) Loučím se s vámi už dneska, protože zítra bude prakticky nemožné se dostat k počítači :D Vracím se ve čtvrtek, ale třeba budu tak vyřizená, že napíšu článek až v pátek. Rozhodně budu fotit, takže pokud mi to schválí kamarádky, dám sem trochu osobní fotky. Jen teď doufám, aby nám vyšlo počasí..
Large

10.6. - 13.6. - ŠKOLNÍ VÝLET

Mějte se tu, smrádci :3 :D


Pařba na třetí

9. června 2013 v 11:59 | H. |  Filmy
Originální název: Hangover Part III,
Typ: Komedie
Rok:2013, USA
Režie: Todd PhillipsScénář: Craig Mazin, Todd Phillips
Hrají: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, John Goodman, Melissa McCarthy, Jeffrey Tambor, Heather Graham, Mike Epps, Sasha Barrese, Jamie Chung, Sondra Currie, Gillian Vigman, Oliver Cooper, Mike Vallely, Lela Loren, Tim Sitarz, Brian Metran, Adrian Voo, Zoe Aggeliki