Červenec 2013

Outfit 4.5.

31. července 2013 v 15:19 | H. |  Outfits
Tehle týden utíká tak rychle :/ Už středa? Cože? Zítra už bude srpen, půlka prázdnin za námi (HOLLY SHIT) Udělala jsem si takový seznam, co chci stihnotu za prázdniny 2013 a popravdě nejsem ani ve čtvrtce :D V tom srpnu musím začít něco dělat! :D nemám vůbec na nic náladu, asi to bude tím počasím :D Takže dnešek vidím buď u seriálů a nebo u The sims 3 :)
Doufám, že se vám outfit líbí. Všimla jsem si, že outfity na tento způsob se poslední dobou docela dost nosí. Mně se to líbí.. :)

Summer time ^^


Pouť -,-

29. července 2013 v 15:20 | H. |  Photographs
Bože, proč musí bejt takový dusno? Pouť byla fajn :) Hlavně večer. Proč mě nikdy nenapadlo jít na pouť večer? Připadala jsem si jak v americkým filmu :D Tyhle dvě noci jsem spala na trampolíně. Ta první noc byla úžasná. Ale dneska jsem ve 5:00 musela utýct domů, protože začalo pršet - nevadí. :D Máma mě na tý trampolíně fotila -ano, jak spím :D věřte mi, fotky nechcete vidět! :D Tak tady vám dávám pár fotek z pouti :) Na autodromu jsem byla snad nejvíc.Je to strašná sranda narážet do lidí :D a K2 byla úžasná! :)


27.7. - 2 roky s blogem

27. července 2013 v 13:29 | H. |  Crap
Všechno nejlepší blogu! Wow, takže dneska to jsou dva roky. Dva roky na blogu. Sakra, chtělo by to nějaký sčítač :D Docela by mě zajímalo, kolik hodin jsem za ty dva roky strávila na blogu :D Děkuju všem těm, kteří komentují a čtou mé články a samozřejmě velké díky patří mým favourites :) Popravdě nevím, jak to bude dál. V září ze mě bude konečně středoškolák a já nevím, jak to budu zvládat - kecám, i kdybych byla v háji, tak si na blog vždycky udělám čas :D
Je u nás pouť. Je to takové nic moc, jako každý rok, ale jsou tam tak tři atrakce, na které půjdu určitě (Pirátská loď, K2 a Autodrom) Možná tu budou i fotky :) TO VEDRO MĚ ZABIJE! Stalo se vám někdy, že vám ten, od koho by jste to nejméně čekali, podkopl nohy? Člověk už fakt nemůže nikomu věřit..

Hot Or Not - Ombre vlasy

25. července 2013 v 16:30 | H. |  Hot or Not
Další Hot or Not bude na téma: Ombré vlasy. Docela jsem koukala, že se to teď stalo takovým hitem. Každopádně mně se strašně moc líbí ombre. Jak už to přirozené, tak i výrazné. Já sama měla asi někde v listopadu 2012 růžové konečky, ale to ještě v ČR nebylo tak známé, jako teď. Proto se vás ptám, jestli se vám to líbí - jelikož jsem si všimla, že na to má většina lidí docela odlišný názor a docela jsem se divila, že se to tolika lidem nelíbí. Hlasujte v anketě a pište komentáře :) Já za sebe dávám HOT :)
corneliabbazley


Osamělý jezdec

24. července 2013 v 10:40 | H. |  Filmy
Originální název: The Lone Ranger
Typ: Western / Dobrodružný / Akční / Komedie
Rok: 2013. USA
Režie: Gore Verbinski
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Ruth Wilson, Tom Wilkinson, Timothy Hutton, Barry Pepper, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, James Frain, William Fichtner, Leon Rippy, Matt O'Leary, W. Earl Brown, Harry Treadaway, Mason Cook, Turner Ross, Chad Brummett, Matthew Page, Lew Temple, Damon Herriman


21.7. - je to tu zas

21. července 2013 v 16:09 | H. |  Crap
Včera jsem byla na takové akci. Zkrátka ráno bylo otřesný a já vám zase slibuji, že už nikdy nebudu pít. Vždycky si jako opilá přijdu tak bezstarostná, sebevědomá a prostě.. šťastná. Je to možná vtipný, ale je to tak. No, a pak ráno si říkám "Ježiš já byla taková kráva" Většinou dělám věci, které bych jako střízlivá vůbec neudělala (nehledejte v tom žádný perverzní věci :D) Teď už mě bolí jenom hlava, ale ráno to bylo horší. Když jsem ležela, strašně mě bolela hlava a břicho a když jsem vstala, celá jsem se motala a zvedal se mi žaludek, že jsem se vždycky musela doplazit na záchod. Dám vám stejnou radu jako minule (teda pokud jsem minule dávala nějakou radu) - Nemíchejte alkohol!
Yapa Yalnızun. | via Tumblr
V pátek jsem byla v kině na Osamělým jezdci, takže nejspíš udělám recenzi :) Sakra, už je skoro půlka prázdnin za námi :/ Docela to utíká no. A víte co bude za 6 dní? Za 6 dní to budou už dva roky na blogu! :) Juchů.


We can't stop - Zklamání nebo hit?

20. července 2013 v 10:10 | H. |  Music
Všude narážím na to, jak Miley Cyrus velice zklamala s touto písničkou (spíš s tím videoklipem). Jak je to hanba fanouškům. Jak perverzní videoklip to je a jaká je to děvka. Neříkám, že v tom klipu nejsou perverzní scény a strašně strašidelná hlava, kterou můžete vidět na 1:14, ale jinak mi to jako taková katastrofa nepřijde. Nejsem moc na tyhle hitovky a rozhodně moc nejsem zrovna na Miley Cyrus - udělala na mě dojem jen když si nechala ostříhat vlasy, ale musím uznat, že ten song je hodně chytlavý :D Podle mě prostě chce všem dokázat, že už není ta Hannah Montana! Že prostě už není malé dítě. A kdyby neměla styl, který se mě hrozně líbí, asi bych jí tohle nebaštila.
Takový problémy s tím popem. Ať žije ROCK'N ROLL!

Photographs 2.6

17. července 2013 v 14:39 | H. |  Photographs
Aloha everybody. Zjistila jsem, že mi nejde klávesnice. Prostě mi nejdou psát háčky a čárky (ne, nemám to přeplí na anglickou klávesnici) a nejde mi ctrl c a ctrl v. Takže musím být na notebooku - který se furt seká. Opravdu bych milovala člověka, který by mi řekl, co s tím sakra mám. Za chvíli půjdu zase na počítač, takže se omlouvám všem těm, kterým budu psát jako naprostý retard.
Tyhle fotky jsou takový miš maš. Ale jsou foceny v jeden den - když měl brácha sladkých 10.
Jsem ráda, že je tento týden tak hezky :) Chodíte rádi na koupaliště?


Krádež..

15. července 2013 v 15:19 | H. |  Chci znát tvůj názor
Lidé si dávají alarmy do domu, zamykají dveře, zapebezpečují si mobily, zamykají kola, pořizují si hlídací psy..A proč? Protože nevěří lidem.
Proč vůbec lidé kradou? Že by byli lidé líní chodit do práce? Nebo že by měli rádi ten adrenalin a strach? Či by si chtěli jen něco dokázat? Nebo prostě jen nemají peníze a jsou zoufalí? Člověk si na něco třeba poctivě vidělá a najednou přijde někdo, kdo to prostě ukradne. Žádná námaha. Podle mě to je kvůli tomu, že si nejsme rovni. Někdo si hoví v blahobytu s tím, že si s bankovkami může utírat i prdel a někdo musí spát pod mostem a denně prosit kolemjdoucí o peníze. Bída z lidí lotry činí, vlky z lesů žene hlad.
KWEJK.pl - Najlepszy zbiór obrazków z Internetu!
Ukradli jste někdy něco? Já na to nikdy neměla odvahu. Jen když jsem byla v Disneylandu, tak mi prodavač zapomněl započítat dva přívěsky dohromady asi za 10€. Přemýšlela jsem, jestli mu to mám říct nebo ne. Ale nakonec jsem odešla s poker facem ;D A docela se divím, že jsem z toho měla tak dobrý pocit. Co si o kradení myslíte?

14.7. RIP Cory..(and Finn)

14. července 2013 v 17:09 | H. |  Crap
Víte co je debilní? Že já si zrovna Coryho tak oblíbila. Dala jsem si repete první série Glee a naprosto toho tvrdohlavého blbečka Finna žrala. Netušila jsem, že na tom byl takhle a jeho smrt mě docela.. dostala. Když jsem to četla v televizi na programu Wau a koukala při tom na Glee... Na Glee s Finnem... Nevěřila jsem tomu. Prostě ani teď mi to nejde do hlavy. Je mi to strašně líto. Zbožnuji Finchel a když si uvědomím, že se už v Glee neobjeví..Chci prostě jen vyjádřit upřímnou soustrast..
Stay strong, Lea. Tehle obrázek mě odrovnal.