Srpen 2013

30.8. - Usínání pod oblohou plnou hvězd

30. srpna 2013 v 10:39 | H. |  Crap
Možná je to trochu dětský, ale já si opravdu objednala svítící samolepky hvězd a nalepila jsem si souhvězdí na strop. Dohromady asi 120 hvězdiček po pokoji. Je to opravdu nádhera O-O
Taky máte kamaráda/kamarádku - nemuseli jste být ani nejlepší přátelé - ale prostě jste si rozuměli, bavili jste se, smáli jste se a teď se na ulici sotva pozdravíte? Co se zkazilo, že to tak je?
Mám hold nějakou vzpomínkovou náladu. Výlety, lyžáky, tábory, skvělý dny, horší dny... Vybaví se mi to pouhou písničkou, nebo vůní, nebo pitím či jídlem - všechny vzpomínky mají nějaké poznávací znamení. Kéž by nějaké neměli.
the vow | via TumblrCelý týden byl docela náročný. Buď jsem litovala toho, že za chvíli je škola a nebo sem opravdu neměla čas. Zrovna dneska jdu ke kadeřnici.. Jajs... A zítra na velké nákupy oblečení (Muhaha). V sobotu je taková diskotéka. Já nevím jestli jet, opravdu chci vidět bitches everywhere? Opravdu chci pařit do 4:00 ? Opravdu si chci ničit mozkové buňky? Ale zase mé druhé já mi říká, že jsou přece prázdniny (ještě zatím furt!) a takové akce už nebudou. Už jen kvůli tomu, že jdu do tehle rok do tanečních -_-

Když slova nejsou potřeba

28. srpna 2013 v 14:40 | H. |  Music
Videa "back to school" a kupování školních pomůcek mě vždycky tak nějak nakopne. Né, že bych se teď do tý školy těšila víc, ale už to není tak hrozný.
Oč půjde v tomto článku? O melodii bez zpěváka, bez textu. Ne, to je špatně řečeno. Ta melodie totiž nepotřebuje zpěváka, vše je v té melodii, vše slyšíte v té melodii. :)
Asi většina zná Beethovena, Mozarta nebo třeba Smetanu - Je divný, že se mi jejich hudba líbí? Prosím, neberte mě hned jako nějakýho blázna! :D Jen.. Prostě bych radši poslouchala tohle, než dnešní swag "HITY"
Nebudu sem dávat nějaké symfonie. :D Jen tu jednu melodii, která mě strašně zaujala. Zaujala mě tak moc, že jsem si jí hodila i na Tumblr. :) - Enjoy.


Na všechno jsem slečna dospělá, ale když dojde na atrakce..

25. srpna 2013 v 15:30 | H. |  Photographs
25.srpna ? Jako opravdu? 25.SRPNA? H-h-holly shit. Ne, nebudu vám sem psát, jak se to všechno s maximální rychlostí krátí, protože vy sami to určitě moc dobře víte - a vědí to hlavně ti, kterým se nechce vůbec (ale vůbec) do školy - jako například JÁ.
Včéra jsem byla na hlavický pouti a musím říct, že to bylo bezva :) Já vážně miluju poutě! :D Když dojde na atrakce jsem vážně jak malý děcko. Večer byl ohňostroj, který jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít. :D Uvědomila jsem si, že jsem tak pěkný ohňostroj neviděla sakra dlouho.¨


bože, co to dělám?

Místa, které bych chtěla jednou navštívit

22. srpna 2013 v 17:00 | H. |  Shit about me
New York, Sydney, Londýn, Paříž.. Neříkejte mi, že by jste se ani do jednoho toho města nechtěli podívat. Kdyby bylo po mém, klidně bych jela do všech. Tehle článek se ale těchto míst týkat nebude. Půjde spíš o ty přírodní památky. Někomu možná známé, někomu ne. Já ani nevím proč, prostě mě poslední dobou spíš láká jet do těchto míst, než do nacpaných velkoměst. Musí to tam být neuvřitelné.

Velký bariérový útes

Takže pokud do Austrálie, tak hlavně tam! :) Potápět se tam musí být opravdu něco úžasného! :)

The Pretty Reckless

21. srpna 2013 v 12:10 | H. |  Music
Kdo kouká na Gossip girl, nejspíš bude znát frontmanku této skupiny. Taylor Momsen. Já tu slečnu zbožňuju. Má úžasný hlas, skvělý postoj a perfektní styl. Ale je fakt, že bych se takhle nikdy neoblíkla a ani nenamalovala (Možná smajlík ). Proto jí mám tak ráda? Pamatuju si, že když jsem jí viděla poprvé (namalovanou), vůbec bych neřekla, že je takhle mladá (že je "jen" o 3-4 roky starší). Každopádně vám chci představit dvě písničky od této skupiny. Dá docela zabrat, vybrat jenom dvě písničky, protože opravdu každá písnička od této kapely je skvělá. Vím, že to možná nebude váš šálek, ale i tak budu ráda za váš názor :)


Soft Kitty, Warm Kitty...

18. srpna 2013 v 11:50 | H. |  Photographs
Normálně poprvé v životě se nám snad narodili fotogenické kočky! :D (A nebo já jsem jen lepší fotograf, hahahaha) Proto vám sem dávám pár fotek + skvělou animaci na konec (potom, co jsem to dotočila, následoval asi tří minutový záchvat smíchu)
Objednala jsem si konečně z Etsy.com kryt na mobil. + dokonalé triko s Jokerem. Takže doufám, že mi ty věci vůbec přijdou a že to nebude vypadat úplně jinak, než na obrázku :D
Taky naspíte o prázdninách tolik hodin? Mně prostě klasických 8 hodin spánku nestačí :D


Tipy na komedie

16. srpna 2013 v 16:39 | H. |  Tipy
Zdravíčko, tak pro tentokrát jsem se rozhodla dát tipy na nějaké ty KOMEDIE. Jedná se především o rodinné komedie, akční komedie a nebo prostě komedie :D Vybrala jsem takové ty lepší, které mě rozhodně nenudili a dost jsem se u nich nasmála. Tak snad to budete mít stejné jako já. Pokud vám tady nějaká komedie chybí, tak určitě pište do komentářů :) Ale snad chápete, že jsem nemohla vidět všechny komedie na planetě :D
Komedie nemusí být hned parodie. Žádné parodie a tyhle srajdičky jsem sem vůbec nedala. Vím, že nějaké parodie nemají chybu, ale většina z nich jsou.. nic moc.


15.8. - Hanina má svátek.

15. srpna 2013 v 13:20 | H. |  Crap
Plánuju si koupit balíky svítících samolepek (hvězdiček) a všechno si to nalepit na strop (a možná i něco na stěny). Haha dobrý ne? :D Haničce totiž teprve teď cvaklo, že ty prázdniny opravdu nebudou trvat věčně, takže se všechno bude snažit stihnout do těch 17 dní. Všechny plány, všechny filmy, všechny seriály. Drže jí palce. (Ráda o sobě mluvím v 3.osobě)
Plánuju trochu poupravit blog - co se týče článků a rubrik. Tento blog se pokusím udělat více užitečným - Ano, další můj plán, který se pokusím do konce prázdnin stihnout.
the big bang theory, gif, funny, smile, sheldon, boy, quote
Každopádně přeju Haničkám všechno nejlepší k svátku (A pokud se jmenuješ Hana a urazil tě nadpis článku, moc se Ti omlouvám, ale mě se Hanina líbí :D)
Neviděl někdo z vás Bling Ring? Nevíte jestli je to někde ke stažení? Strašně to chci vidět! :D
Užívejte prázdniny! :)Outfit 4.6.

13. srpna 2013 v 17:59 | H. |  Outfits
No jo, furt se nám to krátí. Ještě toho potřebuju tolik udělat, ještě nejsem připravená jít do školy. Vždycky jsem se do tý školy docela těšila. Asi proto, že jsem věděla, co mě čeká. Čekali mě tam vždycky stejní spolužáci. Ale teď, už ne no. Asi proto se mi tam tak nechce :D Vidím to totiž docela bledě :/
Tak zase po dlouhé době dávám nějaké ty šaty. Ta barva se mi moc nelíbí. Nevím proč takové šaty dělají jenom v divných barvách! :D Ale.. když si to tak vemu, možná ta barva není zas tak hrozná.
Summer day..


Dětství

11. srpna 2013 v 13:49 | H. |  Chci znát tvůj názor
Psala jsem už jedno takové téma, ale to se hlavně týkalo toho, jaké jsme měli dětství my a jaké ho mají dnešní děti. Ale tohle se bude týkat celkově společného dětství. Protože ať už ses narodil kdykoliv, budeš milován svými rodiči (Ok, všichni víme, že to má i svoje nějaké výjimky) Neznáš ještě hodnotu peněz, neznáš krásu, neznáš drogy, neznáš válku, neznáš naše politiky :D Jedinou závislost kterou máš, jsou rodiče. A ať už si měl/a dětství jakékoliv, toto tě dělá šťastnější a bezstarostnější. Existuje Ježíšek, Zoubková víla, Čert a Mikuláš, Země Nezemě, Narnie a Bradavice. Existují princezny, kouzla a jen šťastné konce.
Radujeme se s každé maličkosti. Vidíme vše tak pozitivně. A potom, čím jsme starší, vidíme tu realitu. Že život není procházka růžovou zahradou. Že lidi zabíjí, znásilňují, nenávidí, kradou, závidí, pomlouvají a lžou.. že né každý konec je šťastný konec. Že nejsme ty princezny a princové v pohádkách..