Září 2013

Takhle jednou venku..

30. září 2013 v 17:59 | H. |  Photographs
Miluju tohle počasí venku! :) Proto jsem si neodpustila si vzít včéra ven foťák a vyfotit pár kravin po cestě. Chtěla jsem fotit spíš listí, ale nějak mi to nevyšlo - Maybe next time.
Nestěžuju si na školu z jednoho prostého důvodu, ve středu nejdu do školy...wait for it.. wait for it... Budou mi sundávat rovnátka. Nevím jestli se mám těšit, protože podle mě budu bez rovnátek vypadat jako ještě větší trotl, ale že se konečně možná pořádně vyspím, přemůže úplně vše. Takže mi ani moc nevadí, že zítra máme do mizerných 16:00 :D A ani mi nevadí, že tehle týden píšeme tolik písemek (vtipné je, že zrovna v tu středu, co budu chybět, nepíšeme snad ani jednu)


Bling Ring:Jako VIPky

27. září 2013 v 18:19 | H. |  Filmy
Originální název: The Bling Ring
Typ: Drama/Krimi
Rok: 2013, USA/Velká Británie/Francie/Německo/Japonsko
Režie: Sofia Coppola
Hudba: Brian Reitzell
Hrají: Emma Watson, Taissa Farmiga, Leslie Mann, Nina Siemaszko, Gavin Rossdale, Israel Broussard, Carlos Miranda, Erin Daniels, Stacy Edwards, Joe Nieves, Claire Julien, Katie Chang, Kirsten Dunst, Paris Hilton, Halston Sage, Georgia Rock, Maika Monroe


25.9. - Den bez Internetu

25. září 2013 v 16:19 | H. |  Crap
Na jednu stranu mám aspoň výmluvu.Včéra nám celej den nešel Internet a moje první reakce byla:Ok, stáhnu si film. I'm soo stupid. Sakra, došlo vám někdy jak moc času trávíte na počítači? Bylo divný mít zase po takové době tolik času.
Taky u vás platí pravidlo, že čím dřív jdete spát, tím hůř se vám stává druhý den do školy?. Vždycky když spím 8-9 hodin tak se mi vůbec nechce vstávat (samozřejmě to neplatí o víkendu), ale když spím třeba 7 hodin, ráno jsem čilejší.
Většinou se ze svých chyb poučím, ale co se týče mokré hlavy tak vůbec. V sobotu do tanečních jsem nestíhala, takže jsem prostě vyšla ven s mokrou hlavou (Ano, v té zimě). A mám rýmu. Přesně ze stejného důvodu jako minulý a předminýlý rok (ne kecám, předminulý možná ne.) Kdybych byla na základce, tak bych jásala radostí, že budu nemocná, ale když na střední stačí jen pár hodin a máte hned "N" na vysvědčení..
from Carrington with love
Viděla jsem Bling Ring! Konečně jsem se na ten film koukla, recenzi můžete čekat zítra (myslím to vážně, zítra!) No a máte poslední šanci se zapsat do KONTROLY A NÁBĚRU SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ vyhodnocení bude taky zítra (fakticky! ZÍTRA!)

26.9. - Ano, škola mi drobet zkazila plány. Každopádně TADY najdete seznam spřátelených blogů :)


Proč miluju podzim.

21. září 2013 v 10:59 | H. |  Shit about me
Možná pár "Team Summer" lidí semnou nebude souhlasit :D. Já mám ráda všechny roční období, takže bych nejspíš dělala postupně všechny články "Pro miluju.." na roční období. Je ale fakt, že nejbližší mi je podzim. Vždycky jsem ho měla nejradši. No, každopádně v celém článku máte důvody, proč miluju podzim. Nevím, třeba to někoho přijme se na podzim koukat více optimisticky.

G


18.9. - Děkujeme barevným páskům

18. září 2013 v 17:20 | H. |  Crap
To naštve, když na akcích dávají barevné pásky dle věku -__- Sobotní taneční dopadlo překvapivě dobře :) Je to vopruz, ale ne zas takový, jaký jsem si představovala. Jediný pravdivý předpoklad byl, že jsem opravdu v těch botech umírala. No, v sobotu mě to čeká zase a já mám hlavně trable kvůli šatům. Nikdy jsem nebyla takový šatový maniak, tím pádem má moje skříň o šaty krizi. A JÁ POTŘEBUJU ŠATY.
Páni, už středa? Zítra mě čeká první hodina tělocviku, takže plánuji nějakou hodinovou nemoc. Ne, nejde o to, že nemám ráda sport. Já mám ráda sport, ale tělocviky? Ani omylem. Hrazda, gymnastika..Měli by to zakázat.. Tento týden mi docela utíká, takže předpokládám, že zítra o TV naschvál zastaví čas.
Oh Look, You're Here Too!
Týjo došlo mi, že jsem dlouho nikde nebyla s mým BFF kámošem foťákem ( Zní to trochu zoufale -_-) Asi to budu muset napravit.
Ahh, taky se tak těšíte na podzim? - Ok jsem připravená na záporné komentáře :D

http://ask.fm/NobodyIsPerfectBlog

Pište názory, otázky.. Jo a klidně si vylejvejte zlost.


Scary Movie 5

16. září 2013 v 14:30 | H. |  Filmy
Originální název: Scary Movie 5
Typ: Komedie
Rok: 2013, USA
Režie: Malcolm D. Lee
Hudba: James L. Venable
Hrají: Ashley Tisdale, Simon Rex, Lindsay Lohan, Charlie Sheen, Terry Crews, Kate Walsh, Heather Locklear, Molly Shannon, Jasmine Guy, Mike Tyson, Angie Stone, Macsen Lintz, Kevin Hart, Chris Elliott, Snoop Dogg, Jerry O'Connell, Angela Raiola, Sheree Whitfield, Katt Williams, Bow WowKontrola (a náběr) AFFS

14. září 2013 v 12:50 | H.
Popravdě už taky moc nejsem na to "AFFS" a to nucené chození na blogy. Já teda mám v affs blogy, na které mě baví chodit, ale nevím, jestli to tak taky berete. Proto chci udělat menší změnu. Už nebude žádné Elite Top a Normal, prostě budu chodit na všechny blogy asi tak 3x-5x do týdne. A budu mít jak spřátelené blogy tak i oblíbené blogy :)
Pokud se nechcete už affs přátelit, napište to, protože pokud se nezapíšete, můžu to brát jako že jste si toho nevšimli.
Prostě napište toto do komentářů :

Pro spřátelé blogy:
- Chceš být stale affs?
- Adresa blogu

nové spřátelené blogy:
- Adresa blogu

Budu moc ráda za každý komentář :) (LOL to by byl trapas, kdyby tady nebyl ani jeden komentář :'D)
Nebudu brát všechny nové spřátelené blogy, protože opravdu chci hodit na blogy, co mě baví číst.
Kontrola a náběr budou trvat do 25.9.2013

We'll just keep dancing like we're 22. | via Tumblr

Budoucnost.

12. září 2013 v 17:30 | H. |  Chci znát tvůj názor
Co budeme dělat za 10 let? Možná budeme mít práci, nebo furt ještě studovat, nebo zakládat rodinu... Ale hlavní bude to, že budeme jiní. Už nebudeme ti puberťáci - změníme hodně názorů na svět. Základní a střední škola pro nás budou už pouhé vzpomínky a ti, kteří jsme považovali za nejlepší přátelé budou staří známí.Budeme mít život ve svých vlastních rukou, tak jak jsme si to vždycky přáli (o_o) A najednou nám začne chybět ten bezstarostný život, kdy nám rodiče vařili, prali a celkově se o nás starali.
!
Každý má nějaké představy o své budoucnosti, ale opravdu se nám ty představy splní? Co s námi bude za těch 10 let? Myslíte si, že někoho bude zajímat, že jsme měli tolik lajků na Facebooku? Nebo že jsme byli tak strašně populární(nebo nepopulární) na škole, či jsme prochatovali tolik zpráv s někým, kdo byl v té době pro nás důležitý? Koho bude zajímat, že jsme byli nejlepší v hraní videoher nebo že jsme dokázali vypít celou vodku na ex. Myslím, že kdybychom mohli vidět naši budoucnost, změnili bychom se. Nesnáším tu zkratku, ale tady jí musím použít - YOLO. Každý svoje plány až moc často odkládá. Jenže jednou bude na všechno pozdě.

10.9. - Proč se musíme k jasnovidce objednávat?

10. září 2013 v 17:20 | H. |  Crap
Úterky jsem nesnášela na základce a nesnáším jen ani na střední. Mít do čtyř a ještě k tomu nemít žadný oddychový předmět (Nevím jak to jinak nazvat, však chápete jaké myslím ne? Takový ten, u kterého nemusíte moc přemýšlet - nejlépe vůbec). Sice jsem do čtyř měla zatím jen dvakrát, ale vždycky, když jsem z tý školy vyšla, začalo pršet! To sakra musí něco znamenat, ne? :D Ale zase na druhou stranu - pondělky úplně žeru :D :)
Fíha, včéra jsem si byla půjčit šaty na Věneček - možná je to trochu brzo, ale říká se, že je lepší tam jít dřív, protože pak už tam nebudou mít ty hezký šaty :) A jsem hrozně moc spokojená. Ty šaty se mi nehorázně líbí. :) Kvůli tomu se do těch tanečních nějak těším :) Podle mě to na těch hodinách nebude tak hrozný. Ráda tancuju :) Oukej, začínám bláznit, beru to až moc optimisticky.
Untitled
Každopádně plánuji se zase pořádně věnovat blogu - teda pokud to půjde. Nevím, jestli budu stíhat dávat články každý den, ale pokusím se sem dát zase nějaké recenze na filmy či seriály a nějakou tu diskusi! :)
Přes prázdniny jsem skoro vůbec nečetla a teď mě ta škola nějak nakopla. Začala jsem číst znovu Harryho Pottera - jsem hrozně ráda, protože si stejně většinu už nepamatuju :D + povinnou četbu a něco o 1. a 2. světové válce. Jsem na sebe pyšná.

Ta animace je boží! :D Od teďka takhle snídám! -_- a obědvám.. a večeřím o_o


Muhaha, jsem zpět.

7. září 2013 v 15:10 | H. |  Photographs
Adapťák jsem přežila a musím uznat, že nás to hodně sblížilo :) Teď do té školy budu chodit o něco radši :) Fotky z adapťáku jsem radši dávat nebudu, jinak by mě asi spolužáci zabili :D Jinak mi (už asi před týdnem :D) přišel kryt na mobil, který jsem si objednávala z etsy.com :) Takže vám ho sem dávám :) + jsem dávám pár fotek ze včerejška :)
Mám nějakou blbou náladu, ta blbá nálada trvá už od 2.9. O prázdninách jsem si přišla jako úplně jiný člověk a teď.. teď je zpátky zase mé staré já. #FUUUCK
Jde tento rok někdo do tanečních? Já jo a nějak moc se netěším :/ :D Budu tam umírat v těch podpatkách - stačilo mi to na vyřazení 9.tříd. Byla jsem na jehlách 2 hodiny - dlouhé dvě hodiny. Umírala jsem! :D