Říjen 2013

Sad World

25. října 2013 v 16:08 | H. |  Photographs
Nebojte, pořád žiju. Jen prostě toho času je opravdu čím dál tím míň - a opravdu se nejedná jen o mojí lenost. Do háje, JO! Konečně pátek. Na podzimní prázdniny mám spoustu, spoustu plánů a doufám, že to tak většina z vás má taky. :) Škola mi lezla už docela krkem, takže jsem z celého srdce ráda, že o ní zase pár dní neuslyším. Víte na co jsem přišla? Že na školu docela brutálně kašlu, i když na ní nekašlu.
Měla jsem divnou náladu, když jsem fotila tyhle fotky. Celkově bych furt teď nejradši fotila něco smutnýho nebo strašidelnýho. Mám už docela dost nápadů, takže.. Tešte se. :3
Docela by mě zajímalo, jestli Vám vyhovuje, když blogy přidávají 1-3 články týdně a nebo jestli si potrpíte na blogy, který zveřuňují články každý den.

Mám ráda i takovýhle podzim.

Kdybychom uměli číst myšlenky..

17. října 2013 v 17:47 | H. |  Chci znát tvůj názor
"Na co teď sakra asi myslí?" Neříkejte mi, že jste si nikdy nepoložili tuhle otázku.. Že jste nikdy nikomu nechtěli vidět do hlavy. Číst myšlenky by nebylo špatný. Je to trochu nereálné, ale zkuste se nad tím zamyslet. Zmizela by všechna ta přetvářka, pomluvy a lži. Najednou bychom věděli, co očekávat, věděli bychom všechno, co jsme chtěli vědět. Tolik bychom nechybovali. Svět by najednou nebyl takovým tajemstvím. Možná to je ten problém. Už by nebyly žádné tajemství.
Myšlenky jsou podle mě to nejcennější, co máme. Je to něco, co nám nikdo nemůže vzít - je to naše soukromí. Takže co by naše myšlenky znamenali, kdyby je mohl vidět každý?
Lol
Všechno to soukromí by bylo fuč. Věděli bychom všechnu tu ošklivou pravdu - Co si o nás lidi myslí, jací lidé opravdu jsou.. Všichni by nás znali až moc dobře a všichni by věděli až moc.
Neříkám, že je to špatně, ale někdy je prostě lepší toho vědět co nejméně. Někdy je lepší nevědět pravdu. Svět mi přijde lepší, když je záhadný. Když nevíme co čekat a když nás může vždycky něco překvapit.
"Myšlenky bych chtěl/a číst jen pokud bych to dokázal/a jen já a nikdo jiný."
To by asi většina řekla. Každý by nejradši lezl, do cizího soukromí a do svého by nikoho nenechal vkročit. Ano, i já.

"Kdyby byli lidé schopni číst si navzájem myšlenky, vyhýbali by se jeden druhému."

Chtěli by jste číst myšlenky?


Millerovi na tripu

12. října 2013 v 11:14 | H. |  Filmy
Originální název: We're the Millers
Typ: Komedie / Krimi
Rok: 2013, USA
Režie: Rawson Marshall Thurber
Hudba: Theodore Shapiro
Hrají: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms, Nick Offerman, Kathryn Hahn, Molly C. Quinn, Tomer Sisley, Matthew Willig, Luis Guzmán, Thomas Lennon, Mark L. Young, Ken Marino, Laura-Leigh, Rawson Marshall Thurber, Scott Adsit, Lunden De'Leon, Matt Cornwell


9.10. Funny..

9. října 2013 v 17:27 | H. |  Crap
Poslední dobou po nás učitelé (vlastně profesoři) furt chtějí, abychom se zamysleli nad tím, v čem si myslíme, že jsme dobří, co nás baví a co rádi děláme.. Já nejradši nedělám vůbec nic a zalezlá v posteli bych vydržela klidně celý den.. Takže, pak je docela těžký vysvětlovat profesorům, že nijak extra nadaný student bohužel nejste a jste dobří jenom ve věcech, který si profesor asi nepřeje slyšet :D Což mě přivádí k víkendům. Líbí se mi, že mám furt nabité víkendy, i když si myslím, že je silně možné, že mé mozkové buňky za chvíli budou opravdu mizet.
V sobotu máme prodlouženou. Né že bych se netěšila.. ale taky ne že bych se těšila.. Došla jsem ale nakonec k závěru, že mě taneční baví :) Nemám ráda šaty, ale v tanečních je ráda mám. :D Nesnáším tancování v podpatkách, ale čím mám za sebou víc hodin, tím víc mi to nevadí :)
Inside out | via Tumblr
Budu koukat na Millerovy na tripu.. s japonskými titulky. Chci to vidět a jsem líná jít do kina :D. Mohlo to dopadnout i hůř. Mohlo to být klidně japonsky nadabované (ale teď si uvědomuju, že by to bylo asi hodně epický :D) Takže se tu snad objeví už zítra recenze :)


Pohoda s pizzou a vodnicí.

4. října 2013 v 15:40 | H. |  Photographs
Konečně pátek. Přijde mi, že celý týden je jen jedno velký čekání na víkend. Ta škola mě už začíná nemilosrdně štvát. Ale tak.. je ten pátek. Stěžovat si budu až v neděli večer. Rovnátka už mám dole a musím říct, že je to SAKRA NEZVYK. Normálně jsem je chtěla i znovu nasadit, když jsem se viděla :' D Asi mi ty rovnátka vážně budou trochu chybět.
V úterý jsme byli u kamaráda. Vzali jsme vodnici, koupili pizzu a pití. A tady je pár fotek :) Byl to hodně pohodový den. Snad nejpohodovější v tomto týdnu.
Přemýšlím, že si koupím taky vodnici. Ale zas.. Nevím jestli bych ten "humáč" dokázala kouřit tak často...

Blog dne? :) Wow! :)