Listopad 2013

2 Socky

29. listopadu 2013 v 17:14 | H. |  Seriály

originální název: 2 Broke Girls
Typ: Komedie
Rok: 2011, USA
Režie: Scott Ellis, James Burrows, John Fortenberry, Fred Savage, Ted Wass, Julie Anne Robinson

Hrají: Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Brian Gross, Marsha Thomason, Shoshana Bush, Travis Van Winkle, Carla Gallo, Laura Spencer, Dale Dickey, Brittany Renee Finamore, Fay Wolf, D.C. Douglas...

Lorde - Royals

20. listopadu 2013 v 16:48 | H. |  Music
Vůbec nevím proč, ale tahle mladá slečna mě neuvěřitelně zaujala. Je jí 16? Opravdu? Mně je 16! (Dobře, ještě pořád ne. - 21.11. - Je epický mít narozeniny na premiéru Hunger Games :D [A teď mi strýček pověděl, že jí bylo 7.11. sedmnáct. Ok, ok, to dává větší logiku. Ale stejně jsem jí tipovala víc. Woohoo štíři jedou. ] Ale musím říct, že má opravdu talent. Ten text písničky Royals mě naprosto nadchl. A o tom jejím hlase ani nemluvím. Je to opravdu zvláštní osobnost(Co jsem teda o ní četla). Zvláštní v dobrém slova smyslu. Víc takových lidí, prosím!!
Líbí se vám tento nový objev a písnička?


8.11. - It sucks!

8. listopadu 2013 v 15:59 | H. |  Crap
Ano, tak zase po týdnu se vám tu hlasím, že jsem ještě neumřela. Něco s tou aktivitou se pokusím udělat, ale chápejte, je čtvrtletí - miliarda písemek a já se musím furt jen učit. (Škoda, že tak moje známky vůbec nevypadají). Víte, co je nejlepší? Naučit se na písemku a potom zjistit, že píšete úplně z něčeho jinýho. Docela se bojím toho vysvědčení. :D Jsem smířená s tím, že nebude vypadat tak, jako na základce.
Nejzásadnější věc, na kterou se chci zeptat. MÁTE SNAPCHAT? Pokud ano a chcete posílat moje boží mistrovská díla, přidejte si mě - echuckie . Napište mi do komentářů, ať vím, s kým budu mít tu čest. :D I když je to aplikace lehce na ****, stejně mě baví posílat fotky.
super cute!
A co vy a škola? Jsem jediná, kdo spí sakra málo hodin? Ok, tak zas tak málo možná pro někoho ne, ale prostě.. 5 hodin spánku mi začíná nestačit. Vždycky jsem to měla tak přesně vypočítaný, že jsem spala 8 hodin. A teď "Jé, ona už je půlnoc." "Do háje, ona už bude jedna hodina?" Ale docela by mě zajímalo, jestli bych ve škole normálně fungovala, kdybych třeba celou noc nespala. Ne, nebudu si hrát na pokusnýho králika. Nač si kazit zdraví. No, i když.. smajlík smajlík


Vzpomínej, přemýšlej.

1. listopadu 2013 v 13:37 | H. |  Photographs
Víte kde se dobře přemýšlí? Ve frontě! Všude tři prdele lidí, ale samozřejmě jen jedna otevřená pokladna. Každopádně když jsem si stála tu kilometrovou frontu jen kvůli dvoum cintrónkům, zasáhla mě vlna vzpomínek, tak moc jsem nad vším přemýšlela, že ta fronta najednou utekla strašně rychle - A to je co říct, když jsem tam stála nejmíň 20 minut. Kupovala jsem si citróny kvůli tomu, že jsem nemocná. Dneska jsem dokonce nebyla ve škole - teda jak se to vezme. Byla jsem se podívat na základce s kamarádkami (Další vzpomínky..) Už z tohoto plyne, že já prostě nemocná být nemůžu, na to jsem až moc zaneprázdněná.
Dneska tolik pesimistické fotky nebudou.Fotila jsem je už v pondělí, ale prostě jsem neměla čas napsat nějaký nesmyslný článek. Konečně ho tu máte. Já ten podzim prostě miluju! :)