Prosinec 2013

Neříkejte, že jste to nečekali.

12. prosince 2013 v 15:05 | H.
Hodně dlouhou dobu bylo moje hobby právě blogování. Bavilo mě psát články a fotit sem různý kraviny. Blog byl vždycky takový zabíječ mého volného času. Ale po nástupu na střední se všechno jaksi změnilo. Nemám tolik volného času. A když už ten čas mám, tak ho využívám na něco jiného. Čím dál tím častěji si říkám: K čemu mi ten blog vlastně je? Blog mám někde dva a půl roku a věřte mi, že jsem se vždycky snažila dávat sem maximum. Když si tak vzpomenu, na blog jsem vždycky byla trochu ujetá ("Ohh, sněží.. asi bych o tom měla napsat na blogu" "Jé, zkoukla jsem novej film, musím ho dát na blog" "Dneska je tak hezky, půjdu udělat pár fotek na blog"..), tak kde se stala chyba? Kam se vypařila ta inspirace?
Přemýšlela jsem, jestli tento blog smazat, ale nedokážu vymazat tolik vzpomínek.. A hlavně jsem si řekla, že bude docela vtipný, až na tento blog narazím za pár let a budu si říkat, jak jsem byla kráva. :D
Ano, chci vám prostě jen oznámit, že s blogem oficiálně končím. Vrátím se někdy? Možná, ale nejspíš už ne na tento blog. Asi mě i začalo štvát, že nejsem tolik anonymní jako na začátku mé "blogové kariéry"
Omlouvám se všem svým spřáteleným blogům. Některé z vás znám už třeba i víc jak rok a věřte mi, že mi budou chybět vaše články. Ale nebojte, přijdu vás někdy navštívit! :) :D
Moje fotky rozhodně budu dál dávat na tumblr. :) Tumblru jsem se ještě nevzdala. Jsem tam každý den, ale netrávím na něm tolik času jako třeba na blogu. Tumblr není tak náročný. That's why i love it.
Takže všichni povinně FOLLOW! :D
Space Bound | via Tumblr
Mějte se tu fajn, vy blogeři -_-
27.7.2011 - 12.12.2013

THE END.