about me

Who I am?

29. prosince 2011 v 11:38 | H.
Vždycky jsem se nerada představovala. Nejspíš to bude kvůli mému jménu. Nikdy jsem nevěděla, jestli říct "Jsem Hana, Hanka, Handa, Hanča, Hanička?" Protože mi přijde, že mě ani jedno jméno pořádně necharakterizuje. Nesnáším, když mám popisovat samu sebe.
Mám hodně vlastností melancholika. I když v něčem jsem opravdový opak.
Nemám míry 90-60-90, nejsem nejhezčí holka na škole a nejsem ani ta, co žije v přepychu. Ale nevadí mi to. Jsem ráda za to, co mám :)
Jsem podivín, který i v tý nejhorší věci hledá to dobrý a naopak. Snažím se být přátelská a ke každýmu být laskavá, ale v dnešní době hodně lidí trpí takovou demencí, že je to opravdu těžké konat.
179897_3049036399081_1658343167_2125048_441166331_n_large
Jsem veliký fanda filmů a seriálů. Můj oblíbený herec je Heath Ledger. Vždycky bude u mě na tom 1.místě! :) Oblíbený film je tedy jak jinak než Temný rytíř, ale zbožňuji i Forresta Gumpa, Requiem za sen, Pulp Fiction, Charlieho malá tajemství (teď si uvědomuji, že anglický nazev je lepší ;D) , Kill Bill a spousty dalších užasných filmů..
Seriálů sleduju hodně, ale kdybych měla vybrat nejlepší, tak je to Sherlock, HIMYM, Misfits, PLL, Am.Horror Story, Glee a Friends :)
Mám ráda rock a ujíždím na 30 Seconds To Mars. Preferuju písničky, které mají pořádný text, proto se nedivte, že mě nezaujme písnička, kde se furt opakuje "give me give me baby". Neřikám, že nemám ráda pop, ráda si ho někdy poslechnu (především Adele) ale ten rock'n' roll je pro mě lepší! :) (The Beatles, AC/DC, Janis Joplin, Nirvana, The Doors...)
 
 

Reklama