Beauty

Mé tři oblíbené produkty proti akné

26. října 2012 v 15:09 | H.
Vyzkoušela jsem hrozně moc kosmetických produktů proti akné. Ale jen z některými sem byla opravdu spokojená. Mám tady pro vás 3 produkty, které jsem nedávno používala a byla jsem s němi velice spokojená :) Dva produkty jsou od Avonu, takže je možná většina znát nebude. (Berte na vědomí, že používám prostě jen levnější kosmetiku s drogerie nebo z katalogu :D )
480_134761334_large

Domací masky na vlasy! :)

21. září 2012 v 17:59 | H.
žehlení vlasů, fénovaní, až moc časté česání, kulmování.. Jo jo, tuhle všechno škodí vlasům. Já si vlasy často fénuju a někdy za čas vyžehlím. Masky na vlasy si dělám vždycky sama. Proto sem vám dávám nějaké typy, jak si masku vytvořit a jak jí použít :)

Péče o nehty

13. srpna 2012 v 19:09 | H.
Jak jste možná někdy slyšeli, nehty jsou vizitkou člověka. Proto asi pochopitelně každý, kdo chce zapůsobit, se o ně stará. Já se o nehty starám, ale jsou ty prázdniny :D.. Docela jsme se zděsila, když jsem se na ně dneska koukla :D Proto jsem se asi inspirovala napsat tehle článek. Tady je pár typů, jak si udržet zdravé nehty :)
How to Nail Care in Winter How to Nail Care in Winter

Medová Krása :)

24. června 2012 v 15:59 | H.
Já med mám moc ráda :D Ale znám lidi, kteří ho nesnáší. Každopádně by jste se divili, co všechno med dokáže. Tyhle finty jsem vyzkoušela, nebo mi byli aspon doporučeny a musím říct, že se med opravdu nezdá ! :) :D

Potraviny pro zlepšení pleti

10. června 2012 v 14:50 | H.
Někdo má od přírody nádhernou pleť a někdo zase ne. Já teda patřím spíš k té druhé skupině :D Vždycky jsem si myslela, že na to pomůžou různý peelingy, krémy, čistíci vody.. Ano, některé samozřejmě fakt pomůžou ale ono i záleží na tom, co jíme. Když budete jíst tyto potraviny, určitě čekejte, že se vám pleť zlepší.
Tumblr_lwz2uftcvj1r7769mo1_500_large

 
 

Reklama
Reklama