Chci znát tvůj názor

Kdybychom uměli číst myšlenky..

17. října 2013 v 17:47 | H.
"Na co teď sakra asi myslí?" Neříkejte mi, že jste si nikdy nepoložili tuhle otázku.. Že jste nikdy nikomu nechtěli vidět do hlavy. Číst myšlenky by nebylo špatný. Je to trochu nereálné, ale zkuste se nad tím zamyslet. Zmizela by všechna ta přetvářka, pomluvy a lži. Najednou bychom věděli, co očekávat, věděli bychom všechno, co jsme chtěli vědět. Tolik bychom nechybovali. Svět by najednou nebyl takovým tajemstvím. Možná to je ten problém. Už by nebyly žádné tajemství.
Myšlenky jsou podle mě to nejcennější, co máme. Je to něco, co nám nikdo nemůže vzít - je to naše soukromí. Takže co by naše myšlenky znamenali, kdyby je mohl vidět každý?
Lol
Všechno to soukromí by bylo fuč. Věděli bychom všechnu tu ošklivou pravdu - Co si o nás lidi myslí, jací lidé opravdu jsou.. Všichni by nás znali až moc dobře a všichni by věděli až moc.
Neříkám, že je to špatně, ale někdy je prostě lepší toho vědět co nejméně. Někdy je lepší nevědět pravdu. Svět mi přijde lepší, když je záhadný. Když nevíme co čekat a když nás může vždycky něco překvapit.
"Myšlenky bych chtěl/a číst jen pokud bych to dokázal/a jen já a nikdo jiný."
To by asi většina řekla. Každý by nejradši lezl, do cizího soukromí a do svého by nikoho nenechal vkročit. Ano, i já.

"Kdyby byli lidé schopni číst si navzájem myšlenky, vyhýbali by se jeden druhému."

Chtěli by jste číst myšlenky?

Budoucnost.

12. září 2013 v 17:30 | H.
Co budeme dělat za 10 let? Možná budeme mít práci, nebo furt ještě studovat, nebo zakládat rodinu... Ale hlavní bude to, že budeme jiní. Už nebudeme ti puberťáci - změníme hodně názorů na svět. Základní a střední škola pro nás budou už pouhé vzpomínky a ti, kteří jsme považovali za nejlepší přátelé budou staří známí.Budeme mít život ve svých vlastních rukou, tak jak jsme si to vždycky přáli (o_o) A najednou nám začne chybět ten bezstarostný život, kdy nám rodiče vařili, prali a celkově se o nás starali.
!
Každý má nějaké představy o své budoucnosti, ale opravdu se nám ty představy splní? Co s námi bude za těch 10 let? Myslíte si, že někoho bude zajímat, že jsme měli tolik lajků na Facebooku? Nebo že jsme byli tak strašně populární(nebo nepopulární) na škole, či jsme prochatovali tolik zpráv s někým, kdo byl v té době pro nás důležitý? Koho bude zajímat, že jsme byli nejlepší v hraní videoher nebo že jsme dokázali vypít celou vodku na ex. Myslím, že kdybychom mohli vidět naši budoucnost, změnili bychom se. Nesnáším tu zkratku, ale tady jí musím použít - YOLO. Každý svoje plány až moc často odkládá. Jenže jednou bude na všechno pozdě.

Dětství

11. srpna 2013 v 13:49 | H.
Psala jsem už jedno takové téma, ale to se hlavně týkalo toho, jaké jsme měli dětství my a jaké ho mají dnešní děti. Ale tohle se bude týkat celkově společného dětství. Protože ať už ses narodil kdykoliv, budeš milován svými rodiči (Ok, všichni víme, že to má i svoje nějaké výjimky) Neznáš ještě hodnotu peněz, neznáš krásu, neznáš drogy, neznáš válku, neznáš naše politiky :D Jedinou závislost kterou máš, jsou rodiče. A ať už si měl/a dětství jakékoliv, toto tě dělá šťastnější a bezstarostnější. Existuje Ježíšek, Zoubková víla, Čert a Mikuláš, Země Nezemě, Narnie a Bradavice. Existují princezny, kouzla a jen šťastné konce.
Radujeme se s každé maličkosti. Vidíme vše tak pozitivně. A potom, čím jsme starší, vidíme tu realitu. Že život není procházka růžovou zahradou. Že lidi zabíjí, znásilňují, nenávidí, kradou, závidí, pomlouvají a lžou.. že né každý konec je šťastný konec. Že nejsme ty princezny a princové v pohádkách..

Krádež..

15. července 2013 v 15:19 | H.
Lidé si dávají alarmy do domu, zamykají dveře, zapebezpečují si mobily, zamykají kola, pořizují si hlídací psy..A proč? Protože nevěří lidem.
Proč vůbec lidé kradou? Že by byli lidé líní chodit do práce? Nebo že by měli rádi ten adrenalin a strach? Či by si chtěli jen něco dokázat? Nebo prostě jen nemají peníze a jsou zoufalí? Člověk si na něco třeba poctivě vidělá a najednou přijde někdo, kdo to prostě ukradne. Žádná námaha. Podle mě to je kvůli tomu, že si nejsme rovni. Někdo si hoví v blahobytu s tím, že si s bankovkami může utírat i prdel a někdo musí spát pod mostem a denně prosit kolemjdoucí o peníze. Bída z lidí lotry činí, vlky z lesů žene hlad.
KWEJK.pl - Najlepszy zbiór obrazków z Internetu!
Ukradli jste někdy něco? Já na to nikdy neměla odvahu. Jen když jsem byla v Disneylandu, tak mi prodavač zapomněl započítat dva přívěsky dohromady asi za 10€. Přemýšlela jsem, jestli mu to mám říct nebo ne. Ale nakonec jsem odešla s poker facem ;D A docela se divím, že jsem z toho měla tak dobrý pocit. Co si o kradení myslíte?

Falešné přátelství

21. června 2013 v 18:10 | H.
"Jé dneska ti to tak sluší" a za jejími zády "Píča jedna.." Někdy si říkám, proč to kamarádství není jednoduché tak, jako ve filmech. Neřikám, že jsem se nikdy falešně nechovala, ale co dokáží nějaké slečny je i pro mě vrchol.Třeba, když vás "kamarádka" naschvál ponižuje před klukama, kteří se vám líbí, aby ona vypadala jako ta "nejlepší"; když o vás "kamarádka" říká samé nepravdivé sra*ky a když jí řeknete "Prosím, hlavně to nikomu neříkej!" můžete být ujištěni, že to bude vědět každý. Zkrátka vás chce spíš srazit ke dnu, než vám pomoct. Ale když je s vámi, dělá jakoby nic. "Nic se neděje" úsměv. "Jsme NKN"
Queen, you are full fair, 'tis true, but Snow-white ... | Walt Disney
S falešnými kamarádkami musí mít většina hodně zkušeností, proto podle mě je docela těžké dneska najít pravou kamarádku. Podlě mě i to přátelství mají kluci jednodušší. Možná se perou, nadávají si, přejou si vzájemnou smrt, ale mají se rádi. Asi je to protože je tolik nezajímá názor ostatních a nedrbou, například co měla Eržika dneska na sobě (pokud to samozřejmě není něco vyzývavého.. :D).U většině holek je to přesně naopak. Dělají jak se strašně milujou, ale doopravdy se navzájem nenávidí. Jediná rada, která u tohodle je nejvíce užitečná je v obrázku "Nevěř mrchám".. NIKDY!

Lidská závist

3. června 2013 v 18:30 | H.
Asi před týdnem, nebo dvouma, jsem koukala na Prostřeno. Zrovna tam byla taková sympatická slečna, ale co je hlavní, měla na její věk docela dost slušnej barák. Hned co to protivníci zjistili, vůbec jí tu výhru nepřáli. Neříkám, že se jí všechny jídla povedla a že to měla nějak nejzajímavější (jelikož na to nekoukám) ale dostalo mě to, jak najednou všichni změnili názor, když zjistili, že asi není nejchudší. Najednou jí všichni hejtovali. Co za to může? Ano, lidská závist!
Large
Každý závidí nebo aspoň jednou záviděl. Ale jde o to, jak závidíš. Dám příklad klasického souseda - Soused si koupí úžasné auto a ty potom děláš vše proto, aby si dostal/a stejné nebo ještě lepší auto. Žádná závist není dobrá ale tato závist mi příjde lepší než tato - Soused si koupí úžasné auto a ty mu to auto vůbec nepřeješ a doufáš, že se mu co nejrychle zničí.
Large
Proč se vůbec se všemi srovnáváme? Proč chceme mít víc než ostatní? Docela mě mrzí, že těch závistivých lidí přibývá a že se většina víc zajímá o ostatní než o sebe. V poslední době je zázrak, když někdo něco někomu přeje. Já se řidím pravidlem "Přej a bude ti přáno". Neřikám, že jsem nikdy někomu nepřátala to špatné, ale jak já vždycky říkám - nic se nemá přehánět.

Nesmrtelnost

13. května 2013 v 15:30 | H.
Každý (teda apsoň doufám :D) jednou přemýšlel, jaké by to bylo - být nesmrtelný. Já sama si často pokládám otázku, jaké to bude třeba za tisíc let? Třeba bude existovat úplně všechno - lék proti stárnutí, přístroj vrácení se v čase, léky proti všem nemocem, létající auta...Třeba nás za těch pár let ovládnou Mimozemšťani.. Ale to se my nikdy nedozvíme.
Zrovna čtu jednu sci-fi knížku z budoucnosti, kde vynalezli lék proti stáří a prakticky všichni ho používají. Ale proč? Proč chtějí být všichni nesmrtelní? Proč všichni chtějí být "Navždy mladí?"
Vím, že asi není výhra být důchodec s bolavýmí zády, ale mě přijde, že to zestárnutí prostě patří k životu. A těším se, až budu moc s někým zestárnout. Lidé si už takhle neváží života, tak jak by to vypadalo, kdybychom byli nesmrtelní. Dnešní generace mládeže bere nesmrtelnost jako výhodu, jsem jediná, co v tom vidí spíš prokletí?
Large

Vegetariáni

8. dubna 2013 v 16:20 | H.
Nejsem vegetariánka. Všimla jsem si, že teď se to vegetariánství a nevegetariánství docela řeší (ono se vždy řešilo :D) Přijde mi, že teď všichni tvrdí, jak to maso je špatné a že všichni lidé by správně měli být vegetariáni, že si zvířata zaslouží svobodu. Pokud by opravdu měli být všichni lidé vegetariáni, podle mě by jsme teď lezli pořád po stromech a vyndávali si z hlav brebery.(Přeháním)
8563007054_179505fa1f_z_large
Já uctívám vegetariány, ale podívejme se pravdě do očí. Člověk musí jíst maso, pokud chce být zdravý (myslím tím kuřecí, krůti maso a ryby..) U těch, co maso nejedí se dřívě nebo pozdějí objeví následky- jak už špatné soustředení (učení) tak i třeba slabé kosti a hodně zlomenin. Nepíšu to, abych někomu vegetariánství zhnusila, ba naopak. Chci jen dokázat, že to není jen tak být vegetariánem.
Je pravda, že ty zvířata nemají svobodu a jsou hodně využívána, ale myslím, že s tím jeden člověk nic nenadělá. Jak říká můj bratr "Je to koloběh života"

Jsi vegetarián ? Jaký na tohle máš názor?

Závislost (x_x)

16. března 2013 v 10:19 | H.
O minulém víkendu jsem viděla film - Útěk do divočiny. Tento film mě docela inspiroval napsat tenhle článek. - Kdo vůbec neví, o co jde, je to film o dva a dvacetiletém klukovi, který jde vstříc dobrodružtví v divoké přirodě. Je to podle knižní předlohy a inspirované skutečnou událostí. - Film doporučuji! :) A jakou to má souvislost s článkem?
396761_2498054706108_1473055550_n_large
Dalo by se říct, že se vykašlal na vše co pro nás je tak důležité. Nepotřeboval peníze, nepotřeboval rodinu, nepotřeboval facebook...Jo, každý je na něčem závislí (každý!) Ať už třeba na jídlu nebo na cigaretách. Jen jde o to, kolik závislostí máme. A právě že hlavní hrdina těch závislostí měl málo. Myslím, že opravdu menšina z nás by tohle dokázala udělat. Odřeknout se domova a přátel a chodit si sám jen tak po světě. Bez mobilu, bez počítače, bez peněz... Jenže, takhle vypadá ta naše vysněná svoboda, nebo ne?
Tumblr_lyottsk27v1r92ex0o1_500_large
Co je podle vás největší závislost této doby? Jsou to ty peníze? V dnešní době si můžete za peníze koupit téměř cokoliv (ano, i trochu toho zdraví.. a samozřejmě i nezdraví) a proto by lidé pro peníze udělali vše. A nebo je ta největší závislost to, co se koupit nedá?

Jste na něčem hodně závislí? Co považujete za největší závislost této doby?

Neopětovaná láska..

27. února 2013 v 17:49 | H.
Komu se to nestalo, že? Někoho milujete a ten druhý lásku neopětuje Ať už o vás nestojí nebo ani neví, že existujete. Jenže co když jste vy, co lásku neoplácí? Kdo je ten špatný? Je to osoba co se špatně zamilovala? Nebo ta, co tu lásku neopětuje?
Měla jsem kamaráda. Problém byl v tom, že on mě jako kamarádku nebral. Už je to skoro rok co jsem ho odmítla a.. dělá naschvály, pomlouvá mě, nadává mi.. Ze začátku jsem to brala. Jo, taky když mě kluk odmítnul měla jsem sto chutí tohle dělat. Ale tohle už bude skoro rok. Poštval proti mě fůru lidí, jen kvůli tomu, že.. že jsem ho odmítla a že prostě jsem ta špatná. Ale tak co jsem měla dělat? To by bylo opravdu lepší ho tahat za nos?
Tumblr_mit22psrb41r1whe9o1_500_large
Každý byl někdy odmítnut a ještě několikrát odmítnuti budeme, ale každé odmítnutí (tak jako chyby) náš v něčem poučí. Musíme se naučit odmítnutí přijímat. - i když to zrovna není to nejjednoduší.

Paní sebevědomá? Ne, to fakt ne.

28. ledna 2013 v 18:09 | H.
Myslím že teď už většina holek s tím problém nemá, ale já měla vždycky. SEBEVĚDOMÍ. Četla jsem, že nizké sebevědomí může být kvůli rodičům a jejich péči, nebo kvůli šikaně. Jenže já nemám žádné problémy v rodině a ani s kamarády. Jen jsem si nikdy tolik nevěřila. Jednu dobu jsem na tom byla přímo příšerně. Myslíte si, že bych sem před rokem dala svoje fotky? Ne. Hnusila jsem se sama sobě. Kdyby mě před rokem pozval kluk na rande, odmítla bych ho - proč? Protože jsem nevěřila, že by někdo takový ošklivý stvoření jako já chtěl. Zním docela šíleně, co? :D Ale hned potom, co jsem začala poslouchat muziku, jakou jsem chtěla, začala se oblíkat jak jsem chtěla a začala říkat to, co jsem chtěla, jsem.. se prostě změnila. Už najednou jsem se neviděla jako odporný člověk a začal mě čím dál tím míň zajímat názor ostatních. Začala jsem si věřit. Stačí prostě být svá! :)
Tumblr_m3jplh4pqn1rn0qlbo1_400_large
Divíte se že člověk dneska nemá sebevědomí? :D Ty modelky v časopisech a slavné hvězdy na titulních stránkách. Všichni tam vypadají tak dokonale, že člověk má trochu výčitky - Samozřejmě většina těch perfektních star je vyretušovaná a upravená photoshopem a kdybychom prošli kolem nás bez make-upu a v teplákách, tak ani nepoznáme, že je to někdo "výjmečný" .. ale ruku na srdce - nikdy jste si neřekli "Proč nevypadám jako ty slečny v časopisech?" ??
Někdo má toho sebevědomí prostě víc a někdo míň. Každopádně každý má právo si věřit :) Ale.. nic se nemá přehánět :) Otázkou je co je lepší: mít málo sebevědomí? nebo ho mít víc než dost..?

Testování na zvířatech

11. ledna 2013 v 18:10 | H.
Jen málokdo podporuje pokusy na zvířatech. Jednu dobu jsem byla hodně citlivá co se týče zvířat. Stačilo jen když jsem uviděla někoho na videu jak týrá nebohé zvíře a už jsem toho člověka proklínala. Většina si myslí,že testování na zvířatech je hnus( Docela by mě zajímalo, kolik lidí si opravdu řeklo, že bude protestovat proti tomu - třeba se zúčastní nějaké demostrace, nebo nebude používat kosmetiku či léky testovány na zvířatech - a doopravdy to dodržel) Já jednou dokonce chtěla napsat dopis, do jakési laboratoře :D ale nikdy jsem ho ani nezačala psát. Byla jsem jen v ten moment prostě jen naštvaná.
66015_562636933752676_1622235223_n_large
Jak to vidím teď? Příjde mi to nefér vůči zvířatům. Neřikám že lidé dennodenně netrpí. Ale tady je vidět ta lidská sobeckost. "A načem by se to jako mělo testovat? NA LIDECH?" Takže mi chcete říct, že na zvířatech je to uplně normální testovat? Já nejsem toho nějaký extrémni odpůrce. Zvířata na videích stále lituji, ale.. asi jsem si už zvykla na lidskou hloupost.. a taky tím nic nezastavím. Jen mi to prostě příjde na jednu stranu nefér. Možná máme kosmetiku, léky ... a kožichy. ale trpí kvůli tomu miliony zvířat - a co z toho mají oni? Na druhou stranu, je to hold krutý život. Lidé budou vždy testovat a vylívat si zlost na zvířatech. Welcome to reality.

Jsi dobrý člověk?

17. prosince 2012 v 16:29 | H.
Otázka, na kterou většina nemá správnou odpověd. Proto jí asi strkají do různých soutěží kde se hraje o pravdu. Každý člověk je něčím dobrý, ale i něčím špatný. Každý ho vidí jinak. Každý ma na něho jiný názor a každý má jiný názor na to, co je dobro a co je zlo. Proto asi nejde na tuhle otázku odpověděd. Co se má hodnotit? Vlatnosti? Vzhled?.. Já si myslím, že ani jedno. Nejde o to, jestli jsi líný, nebo jestli máš pihy. Jde o to, jestli lžeš, kradeš, pomlouváš, fyzicky nebo psychicky někoho týráš a tak dále..
Tumblr_lxvgvswvlh1qh4rr5o1_500_large
Popravdě :D Když já udělám něco dobrého, naplňuje mě to, ale když udělám něco špatného, mám z toho někdy docela radost :D Ale jde o situaci. Co kdyby nějakýmu pánovi před vámi spadla z kapsy (je to nelogický, kdo by si dával větší peníze jen tak do kapsy :D) dvou tisícovka? Nechali by jste si jí? Nebo by jste mu jí vrátili? Asi jsem divná, ale já bych mu jí vrátila. Kdyby si ji nechala, melěa bych z toho špatné svědomí :/ :D. Ale to ze mě nedělá dobráka, protože ty peníze může třeba utratit za chlast, automaty a drogy. To už spíš udělám ten horší skutek, ne?

Budu ráda když budete hlasovat v anketě! :)

Proč (ne)mám ráda Vánoce

11. prosince 2012 v 17:49 | H.
Vánoce jsou pro většinu něco úžasného :) I pro mě :) Rodina, dárky, ŘÍZKY :D.. Miluju pečení cukroví, zdobení stromečků, koukání na pohádky, balení dárků a rozbalování dárků :D A strašně moc mám ráda to, jak je rodina pohromadě. :) Kdyby existovali jen české Vánoce a český Ježíšek, myslím, že by Vánoce byli mým nejoblíbenějším dnem celého roku. Ale většina dětí teď už chce radši Santu Clause, než Ježíška.
Tumblr_meue2fok191re152no1_500_large
Santa Claus, jak já toho dědulu nesnáším. Cokoliv co se týče amerických Vánoc (až na ty krásný ozdobený stromy) nesnáším. Posvětýlkovaný baráky, santaclauské čepice, americké vánoční písničky- které bohužel slíchávám více, než ty české. Příjde mi to hrozně komerční. Cele Vánoce mi příjdou komerční. Jak v letácích a reklamách nutí děti, aby si vybrali dárky zrovna od té firmy. A potom se všichni diví, že jde dětem jenom o ty dárky (neříkám, že jsem taková taky nebyla, ale čím jsem starší, tím víc si to uvědomuji).
Je docela zvláštní, že nemám ráda americké Vánoce, ale i přesto mám ráda především americké Vánoční filmy ( i když kvůli americkým filmům jsem si zhnusila americké Vánoce). :/ :D Je to složitý :D
A co ty a Vánoce? :) :D

Sebevražda?

27. listopadu 2012 v 17:39 | H.
Většina lidí si nejspíš jednou řekla, že by bylo nejlepší, kdyby tady nebyli. Ale abych pravdu řekla, já jsem o tom nikdy moc neuvažovala. I přesto, že mě někdy všechno pěkně se*e, nikdy jsem nepřemýšlela, že bych spáchala sebevraždu nebo tak něco. Proč?.. No, proč bych vůbec měla? Sice nemám perfektní život, ale popravdě po něm ani nějak extra netoužím. Příjde mi, že by byla nuda nemít žádné starosti a ani problémy.
Jednu dobu se mluvilo o Amandě Todd - dívka, co spáchala sebevraždu a ještě předtím zveřejnila video na YT, kde vlastně vypráví svůj příběh. Šikanovali jí. Nejhorší je, že Amerika je plná takových holek a mě je opravdu do breku, když koukám jen na ty videa. Ale umřít jen kvůli tomu? Já vím, že to není jen to. Ale většina znás má život před sebou a chtít se ho vzdát jen kvůli lidem, na který si za pár let ani nevzpomeneme a oni si nevzpomenou na nás? Chápu, že si to ti lidi asi neuvědomují. Ale i tak je Sebevražda podle mě to nejsobečtější co kdo kdy může udělat. I když si někdo připadá sám, tak sám není. A toho dotyčného smrt raní hrozně moc lidí, přidá ostatním o starosti navíc..

Nemáš swag nejsi kůl

21. listopadu 2012 v 18:59 | H.
Dneska by se dalo i říct, že přilepená šlupka od banánu na hlavě je SWAG. Všechno je hrozně "swag".Popravdě jsem do teď nevěděla, co ten SWAG doopravdy znamená. Při tom slově jsem si dokázala vybavit "styl" a nebo také zmalovaný třináctiletý slečny, co mají na sobě oblečené páte přes deváté a pod svojí fotečkou na Facebooku napsáno "SWAG". Na Internetu se dočtete, že Swag je prostě slovo jako třeba "cool", nebo třeba že je to styl - a nebo také že je to teroristická skupina lidí. (Asi všichni umřeme no :D) na zpovědnice.cz se taky dočtete docela zajímavých odpovědí :D Každopádně každý tvrdí něco jinýho. Proto moje rada? Neříkejte to slovo! :D A nebo když už ho chcete říkat, zjistěte si, jestli opravdu vás to slovo vystihuje. :)
Tak co ty a tvůj swag? :D

Kamarád taky rád.. ?

22. října 2012 v 17:49 | H.
Nebudu tu psát o facebookových kamarádech, který příjdou, jen když něco chtějí, ale o pravých kamarádech. Někdo nemá žádné kamarády. No a co? Kamarádství není všechno, bez něho se taky dá žít, ikdyž je fakt, že asi s přáteli jsou ty dny veselejší. Někdo má zase za své přátelé ty falešné přátelé. Drbou toho dotyčného na každým rohu a příjdou vždycky, jen když něco potřebují.A někdo má to štěstí, že má aspoň toho jednoho pravého kamaráda, kterýmu může říct všechno. Kamaráda, kterému může věřit. Když se nad tím tak člověk zamyslí.. málo lidí má opravdové kamarády.
Tumblr_liwni8io9i1qzm9jn_large
Ale teď se víc obrátíme k té světové záhadě - existuje kamarádství mezi klukem a holkou? Samozřejmě nemyslím takový ten pokecíček jednou za měsíc. Myslím prostě pravé kamarádství. Každodenní komunikace a tak podobně. Podle mě to vždycky dopadne prostě zamilováním se. Nemusí to být oboustranný, ale aspon jeden se vždycky zamiluje. Teda pokud kamarád není gay. Holky podle mě dokážou mít kamarády kluky(některé holky), ale kluci? Ty už jsou na tom hůř :D
Trochu hůmoru na závěr :D

Tak..Osud nebo náhoda??

16. října 2012 v 17:29 | H.
Na tohle téma většina nebude mít moc rozumný názor a je opravdu stupidní se tím zabývat, ale i tak o tom píšu. :D
Někdo říká, že existuje osud, že osud je předem přesně nalajnovaný a změnit se nedá. A někdo zase říká, že je to náhoda, být jenom ve správný čas na správném místě. A já? Věřím v to, že co jsem udělala, mělo nějaký důvod. Už několikrát jsem si pokládala otázku: Co by se stalo kdyby... ? ale i tak věřím, že jsem prostě udělala dobře, že to tak má být, a že to má smysl pro věci, co se stanou v budoucnu..Takže v ten osud tak trochu věřím, ale spíše se zastávám toho, že je na lidech jaký si oni udělají život - Každý dostane šanci žít, tak jak chce, jen je na tom člověku, jesti tu šanci využije a nebo se radši na všechno vy-ere. :)
A proto se musím zeptat:

Jaký na to máte vy názor?

Buď svá, neboj se toho! :)

1. října 2012 v 17:39 | H.
Jak jsem si všimla, hodně lidí nemá svůj vlastní názor a radši se řídí názory ostatních. Jsou to takoví ti lidi, kteří se bojí pomluv a chtějí zapadnout, proto dělají vše co jím (ne)přítel řekne. Zejména chtějí aby o nich každý měl kladný názor. Všichni tu nejsme svatí andílci a určitě velká (VELKÁ!) většina z vás už jednou někoho pomluvila nebo zdrbla. Většina pomlouvá, ale nechce být pomlouvána. Holka radši bude chodit s krásným klukem vzhledově, než s krásným klukem "vnitřně", protože v týhle době přece záleží na názor davu . Zbuďte se...S takovými případy setkávám každý den. Největší záhadou je, proč každýmu sakra záleží na tom, co si myslí ostatní?
314025_369638283101898_617654624_n_large
Co dělám já? Upřímně mi je jedno. Oblíkám se jak chci, dělám to co chci a mluvím tak jak chci. Máš s tím problém? Nerozbreč se, ale v tomhle připadě mi je jedno, co si kdo myslí. Jsem ten typ, kterej radši soudí podle toho, co má člověk v hlavě, než na hlavě, protože jak všichni víme - První dojem klame! A z toho jsem se hodně poučila. Žer make-up, možná tě to udělá hezkou i uvnitř!

Loseři? Já je vidím je jako bojovníky!

4. září 2012 v 18:49 | H.
Kvůli nějakým lidem jsem byla psychicky na dně, ale nikdo mě nikdy nešikanoval. Jenom ti, co to někdy zažili vědí, jaký to je pocit, ale i přesto o tomhle tématu píšu. Už jenom koukat na to v těch filmech, nebo dokonce vidět na vlastní oči, je.. strašný! A smutný na tom je, že se to šíří a nedá se to zastavit. Nevšímají si mě. Většinou jso to odlišní lidi. Ale spíš záleží na tom kolektivu. "Ona nenosí značkový oblečení! Proto jí zajistíme peklo" Sice jsou něčím jiní, ať už chováním, nebo třeba že mají jiný styl, ale jsou to přece taky lidi, ne? Doma hodně pláču. Někdo je možná bohatší, někdo chudší, ale VŠICHNI jsme na stejný úrovni, tak proč si tohle ti "strašní machři" neuvědomují? A ještě smutnější je, že se "oběti" většinou nikdo nezastane. Řikají jí mi všelijak hlavně né mým jménem.
582714_445777155474810_397904108_n_large
Už jsem zažila situaci, kdy třeba banda kluků mlátili mladšího kluka. Všichni okolo se jenom smáli a podporovali tu partičku. Od tý doby nesnáším šikanu.

A polystyrén si nedáte?

27. srpna 2012 v 16:19 | H.
,,Milý deníčku, dneska jsem nic nejedla, protože chci vypadat jako všechny ty krásné modelky v časopisech" A opravdu Vám to za to stojí? Děsí mě, když vlezu na nějaký blog, kde si autorky píšou svůj jídelníček, který je menší, než strava Somálce. "Dneska jsem snědla o jeden rohlík na víc :( Radši ho půjdu vyzvracet" Samozřejmě že každá holka by si přála mít o pár kilo míň a jen menšina je pořádně spokojená se svojí postavou. "Achh já jsem tak tlustá" Ale přece se to nebude řešit tím, že nebudeme jíst a nebo jídlo zvracet! Všude na Internetu jsou tipy na zdravé hubnutí, ale asi nejhlavnější je ten sport. Tak proč se mučit hladovkami? Ale ještě víc mě rozhodilo, že tohle řeší převážně 11-12ti leté slečny. Sakra, jsme mladí, krásní :D Tak proč řešit, že jsme si jednou vyjímečně dali o rohlík navíc a nebo že si dáme extra sladký dezert. :D Na takový ty extrémní diety a nebo prášky máme ještě doooooost času.

Awusmt5cqaa_e61_large

Co dodat.. nová doba

8. července 2012 v 18:59 | H.
Dětství je doba tý největší pohody. Maximální trauma jsme měli jen tehdy, když jsme nevěděli, jestli si dát vanilkou a nebo spíš čokoládovou zmrzlinu. Já svoje dětství trávila hlavně venku. Odřený lokty a kolena byli mým denním šálkem :D Kreslila jsem křídama, lezla po stromech, hrála míčový hry, koukala na krtečka a na další podobný nezapomenutelný pohádky :) Proč sem vůbec tohle motám? Protože dnešní děti svoje dětsví přožívají u televize a nebo u počítače. Nevěděla jsem jestli se mám smát nebo brečet, když jsem viděla sedmiletýho kluka s iPhonem, nebo když se mě malý dítě zeptalo "Máš Facebook?"
Tumblr_llb458ibi21qbyk3yo1_500_large
Když jsem já byla malá, nikdy- NIKDY! bych si neotevřela pusu na starší děti. Popravdě jsem je hodně respektovala :D Takže mě docela vyvedlo z míry když mi malej prcek začal nadávat. Nevím jestli je to fakt rodiči a nebo spíš tou televizí, ale že nějací děti neznají Křemílka a Vochomůrku a nebo Rákosníčka.. No tak to bych vraždila! :D Děství jak moje prdel fakt... (na ho*no)

Začali se nám nějak množit.

26. června 2012 v 19:00 | H.
Kolik kluků řeklo, že spíš preferuje přirozenou krásu a nejčastěji se otočili hlavně na nějakou zmalovanou káču. Kolik lidí řeklo, že je hezčí holka s křivkama a ne nějaký vychrtliny, a pomlouvají každou, která má o pár kilo navíc. Teď aby jste "zapadli" musíte bejt opravdu nějaká krásná holka ( kterých je tu většina) a nebo zmalovaná,přemake-upovaná a na všech fotkách na fb odhalená a samozřejmě s nulovým iq (divili by jste se kolik jich tu najdete) - Kluci jim ale většinou píšou proto, že věděj, že jim ta holka dá. :) Každopádně mě docela mrzí, že v tomhle světě už neplatí, že na vzhledu nezáleží a že nejhlavnější je, jaký si uvnitř. Ale jak se řiká...- Těžko si asi vyhoníte nad slečny povahou.
523885_390747154282907_229907870_n_large
Opravdu mě zaujalo, jak toho většina holek ( i kluků) využívá. A příjde mi, že trénují do budoucnosti na Zlatokopky
a na.. prostě Ku*vy. - "Dobrý den. Máte perníkové srdce 'Jsi moje jediná?' "Ano máme" "Tak 5x prosím" Nemusím vždy dostat to, co chci. Asi proto mě tehle "svět" moc neláká..

Spravedliví? To jsme přeci všichni :)

11. června 2012 v 18:09 | H.
Snad každý ví kolik si v dnešní době vydělává takovej hasič, který zachraňuje životy a politik, který jen sedí a k*rví nám stát. Nebo že vždycky ti hezčí a bohatší budou mít přednost před ošklivýma a chudýma. Že heterosexuálové budou vždycky něco víc, než homosexuálové.... Sakra lidi, kde je ta spravedlnost?1353826-7-1335201797091_large
Když je člověk poctivý a spravedlivý, nejspíš se mu dobře spí. Ale co dál? Já teda vždycky byla spravedlivá, ale je ještě někdo na tomhle světě? Dávám příklad: Stalo se mi už několikrát, že jsem se s nějakou partou dostali do nějakého průšvihu a když se řešilo, kdo to je, já se vždycky přiznala, ale zbytek ne. Já jsem musela přijímat trest a samý "Velice si mě zklamala, Hano" A oni z toho vyvázli, nepřiznali se a všechno jim prostě hladce prošlo, kromě mě. Kromě tý, co se jako jediná přiznala!!Tumblr_m1dacruhqc1qktivxo1_500_large
Takže proto, když jsme dneska měli další průšvih a já se měla přiznat, přeletělo mi hlavou: Stojí mi to za to? Stojí mi za to, že zase se přiznám jenom já a budu ta špatná? I tak jsem se přiznala - dneska už většina, ale stejně nějací se našli kteří se prostě nepřiznali. Já jsem spíš poctivá. Nemám ráda když je někdo přehlíženej a nebo někdo až moc vychcanej. Na každýho jednou dojde. Když udělám něco špatného musím za to pykat, ne? Ikdyž je fakt, že i to špatné je k něčemu dobré..

Dětské soutěže krásy- faleš, faleš, faleš..

25. května 2012 v 14:49 | H.
Měli jsme tu minule týraní dětí a teď dětská soutěž krásy. Ono se to možná nezdá, ale tyhle témata si jsou sakra tak podobný. Nedávno jsem viděla odkaz na youtube, na takovouhle dětskou soutěž krásy, a proto jsem se rozhodla to omrknout ještě hlouběji. Věřte mi, že se mi chtělo brečet přesně tak, jako u týrání dětí. Dělají to hlavně rodiče, kterým se nesplninili sny a proto je chtějí "narvat" do svých děti. Ten umělý úsměv, úmelé řasy.. No, abych pravdu řekla, tak jsou uplně umělý. BOTOX! Ano, většině dětem píchají botox. Proč? Protože jejich rodiče chtěj pro svojí dcerku jen a jen to nejlepší. Vážně? Ono je nejlepší vypadat ve 20 letech na 50? To nejlepší jim berou - DĚTSTVÍ!!!..
Ale celkově mě odpudilo to, jak tam nikdo neumí prohrávat. Všechny maminky cpou svým dětem jak určitě vyhrajou, jaký jsou hvězdy a hlavně aby se s nikým nekamarádili. A jak to dopadá? Samozřejmě že vyhrát muže jenom jedna, takže zbytek "krásek" je maximálně uražených. Proč je tohle rodiče učí?
Víte ale jaká je pravda? Výherce dostane víc než jen korunku, ale samozřejmě i nějakou tu finanční odměnu. V dnešní době by lidi udělali všechno pro peníze. Klidně i zničili život svýmu dítěti...Protestas_large

Jaký ty máš názor na dětské soutěžě krásy?

 
 

Reklama