Crap

8.11. - It sucks!

8. listopadu 2013 v 15:59 | H.
Ano, tak zase po týdnu se vám tu hlasím, že jsem ještě neumřela. Něco s tou aktivitou se pokusím udělat, ale chápejte, je čtvrtletí - miliarda písemek a já se musím furt jen učit. (Škoda, že tak moje známky vůbec nevypadají). Víte, co je nejlepší? Naučit se na písemku a potom zjistit, že píšete úplně z něčeho jinýho. Docela se bojím toho vysvědčení. :D Jsem smířená s tím, že nebude vypadat tak, jako na základce.
Nejzásadnější věc, na kterou se chci zeptat. MÁTE SNAPCHAT? Pokud ano a chcete posílat moje boží mistrovská díla, přidejte si mě - echuckie . Napište mi do komentářů, ať vím, s kým budu mít tu čest. :D I když je to aplikace lehce na ****, stejně mě baví posílat fotky.
super cute!
A co vy a škola? Jsem jediná, kdo spí sakra málo hodin? Ok, tak zas tak málo možná pro někoho ne, ale prostě.. 5 hodin spánku mi začíná nestačit. Vždycky jsem to měla tak přesně vypočítaný, že jsem spala 8 hodin. A teď "Jé, ona už je půlnoc." "Do háje, ona už bude jedna hodina?" Ale docela by mě zajímalo, jestli bych ve škole normálně fungovala, kdybych třeba celou noc nespala. Ne, nebudu si hrát na pokusnýho králika. Nač si kazit zdraví. No, i když.. smajlík smajlík

9.10. Funny..

9. října 2013 v 17:27 | H.
Poslední dobou po nás učitelé (vlastně profesoři) furt chtějí, abychom se zamysleli nad tím, v čem si myslíme, že jsme dobří, co nás baví a co rádi děláme.. Já nejradši nedělám vůbec nic a zalezlá v posteli bych vydržela klidně celý den.. Takže, pak je docela těžký vysvětlovat profesorům, že nijak extra nadaný student bohužel nejste a jste dobří jenom ve věcech, který si profesor asi nepřeje slyšet :D Což mě přivádí k víkendům. Líbí se mi, že mám furt nabité víkendy, i když si myslím, že je silně možné, že mé mozkové buňky za chvíli budou opravdu mizet.
V sobotu máme prodlouženou. Né že bych se netěšila.. ale taky ne že bych se těšila.. Došla jsem ale nakonec k závěru, že mě taneční baví :) Nemám ráda šaty, ale v tanečních je ráda mám. :D Nesnáším tancování v podpatkách, ale čím mám za sebou víc hodin, tím víc mi to nevadí :)
Inside out | via Tumblr
Budu koukat na Millerovy na tripu.. s japonskými titulky. Chci to vidět a jsem líná jít do kina :D. Mohlo to dopadnout i hůř. Mohlo to být klidně japonsky nadabované (ale teď si uvědomuju, že by to bylo asi hodně epický :D) Takže se tu snad objeví už zítra recenze :)

25.9. - Den bez Internetu

25. září 2013 v 16:19 | H.
Na jednu stranu mám aspoň výmluvu.Včéra nám celej den nešel Internet a moje první reakce byla:Ok, stáhnu si film. I'm soo stupid. Sakra, došlo vám někdy jak moc času trávíte na počítači? Bylo divný mít zase po takové době tolik času.
Taky u vás platí pravidlo, že čím dřív jdete spát, tím hůř se vám stává druhý den do školy?. Vždycky když spím 8-9 hodin tak se mi vůbec nechce vstávat (samozřejmě to neplatí o víkendu), ale když spím třeba 7 hodin, ráno jsem čilejší.
Většinou se ze svých chyb poučím, ale co se týče mokré hlavy tak vůbec. V sobotu do tanečních jsem nestíhala, takže jsem prostě vyšla ven s mokrou hlavou (Ano, v té zimě). A mám rýmu. Přesně ze stejného důvodu jako minulý a předminýlý rok (ne kecám, předminulý možná ne.) Kdybych byla na základce, tak bych jásala radostí, že budu nemocná, ale když na střední stačí jen pár hodin a máte hned "N" na vysvědčení..
from Carrington with love
Viděla jsem Bling Ring! Konečně jsem se na ten film koukla, recenzi můžete čekat zítra (myslím to vážně, zítra!) No a máte poslední šanci se zapsat do KONTROLY A NÁBĚRU SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ vyhodnocení bude taky zítra (fakticky! ZÍTRA!)

26.9. - Ano, škola mi drobet zkazila plány. Každopádně TADY najdete seznam spřátelených blogů :)

18.9. - Děkujeme barevným páskům

18. září 2013 v 17:20 | H.
To naštve, když na akcích dávají barevné pásky dle věku -__- Sobotní taneční dopadlo překvapivě dobře :) Je to vopruz, ale ne zas takový, jaký jsem si představovala. Jediný pravdivý předpoklad byl, že jsem opravdu v těch botech umírala. No, v sobotu mě to čeká zase a já mám hlavně trable kvůli šatům. Nikdy jsem nebyla takový šatový maniak, tím pádem má moje skříň o šaty krizi. A JÁ POTŘEBUJU ŠATY.
Páni, už středa? Zítra mě čeká první hodina tělocviku, takže plánuji nějakou hodinovou nemoc. Ne, nejde o to, že nemám ráda sport. Já mám ráda sport, ale tělocviky? Ani omylem. Hrazda, gymnastika..Měli by to zakázat.. Tento týden mi docela utíká, takže předpokládám, že zítra o TV naschvál zastaví čas.
Oh Look, You're Here Too!
Týjo došlo mi, že jsem dlouho nikde nebyla s mým BFF kámošem foťákem ( Zní to trochu zoufale -_-) Asi to budu muset napravit.
Ahh, taky se tak těšíte na podzim? - Ok jsem připravená na záporné komentáře :D

http://ask.fm/NobodyIsPerfectBlog

Pište názory, otázky.. Jo a klidně si vylejvejte zlost.

10.9. - Proč se musíme k jasnovidce objednávat?

10. září 2013 v 17:20 | H.
Úterky jsem nesnášela na základce a nesnáším jen ani na střední. Mít do čtyř a ještě k tomu nemít žadný oddychový předmět (Nevím jak to jinak nazvat, však chápete jaké myslím ne? Takový ten, u kterého nemusíte moc přemýšlet - nejlépe vůbec). Sice jsem do čtyř měla zatím jen dvakrát, ale vždycky, když jsem z tý školy vyšla, začalo pršet! To sakra musí něco znamenat, ne? :D Ale zase na druhou stranu - pondělky úplně žeru :D :)
Fíha, včéra jsem si byla půjčit šaty na Věneček - možná je to trochu brzo, ale říká se, že je lepší tam jít dřív, protože pak už tam nebudou mít ty hezký šaty :) A jsem hrozně moc spokojená. Ty šaty se mi nehorázně líbí. :) Kvůli tomu se do těch tanečních nějak těším :) Podle mě to na těch hodinách nebude tak hrozný. Ráda tancuju :) Oukej, začínám bláznit, beru to až moc optimisticky.
Untitled
Každopádně plánuji se zase pořádně věnovat blogu - teda pokud to půjde. Nevím, jestli budu stíhat dávat články každý den, ale pokusím se sem dát zase nějaké recenze na filmy či seriály a nějakou tu diskusi! :)
Přes prázdniny jsem skoro vůbec nečetla a teď mě ta škola nějak nakopla. Začala jsem číst znovu Harryho Pottera - jsem hrozně ráda, protože si stejně většinu už nepamatuju :D + povinnou četbu a něco o 1. a 2. světové válce. Jsem na sebe pyšná.

Ta animace je boží! :D Od teďka takhle snídám! -_- a obědvám.. a večeřím o_o

3.9. Uf jsem živá

3. září 2013 v 17:40 | H.
Nakonec jsem teda do těch 15:50 přežila. Nebylo to v tý škole tak hrozný.. Zítra jedu na adapťák a vracím se v pátek, takže se předem omlouvám za mojí neaktivitu. Možná si s sebou vezmu foťák. :) Jsem hodně zvědavá jak to dopadne. Pokud si toto čte někdo, kdo má už adaptační kurz za sebou, neodpustím si otázku - Sblížilo vás to jako třídu?
Mám takovou pesimistickou náladu. Spíš nemám žádnou náladu. Nemám na nic náladu. Když jsem chodila na základku, (LOL, píšu to, jako kdyby to bylo před x lety) měla jsem důvod do tý školy chodit, už jen kvůli kamarádům, ale teď? Když jsem ve třídě plných cizích lidí.. Pfuu, doufám, že ten adapťák fakt dopadne dobře.
G
Nehodlám se tu nějak vypisovat už jen kvůli tomu, že si NESTÍHÁM a musím začít balit. Mějte se tu. :)

30.8. - Usínání pod oblohou plnou hvězd

30. srpna 2013 v 10:39 | H.
Možná je to trochu dětský, ale já si opravdu objednala svítící samolepky hvězd a nalepila jsem si souhvězdí na strop. Dohromady asi 120 hvězdiček po pokoji. Je to opravdu nádhera O-O
Taky máte kamaráda/kamarádku - nemuseli jste být ani nejlepší přátelé - ale prostě jste si rozuměli, bavili jste se, smáli jste se a teď se na ulici sotva pozdravíte? Co se zkazilo, že to tak je?
Mám hold nějakou vzpomínkovou náladu. Výlety, lyžáky, tábory, skvělý dny, horší dny... Vybaví se mi to pouhou písničkou, nebo vůní, nebo pitím či jídlem - všechny vzpomínky mají nějaké poznávací znamení. Kéž by nějaké neměli.
the vow | via TumblrCelý týden byl docela náročný. Buď jsem litovala toho, že za chvíli je škola a nebo sem opravdu neměla čas. Zrovna dneska jdu ke kadeřnici.. Jajs... A zítra na velké nákupy oblečení (Muhaha). V sobotu je taková diskotéka. Já nevím jestli jet, opravdu chci vidět bitches everywhere? Opravdu chci pařit do 4:00 ? Opravdu si chci ničit mozkové buňky? Ale zase mé druhé já mi říká, že jsou přece prázdniny (ještě zatím furt!) a takové akce už nebudou. Už jen kvůli tomu, že jdu do tehle rok do tanečních -_-

15.8. - Hanina má svátek.

15. srpna 2013 v 13:20 | H.
Plánuju si koupit balíky svítících samolepek (hvězdiček) a všechno si to nalepit na strop (a možná i něco na stěny). Haha dobrý ne? :D Haničce totiž teprve teď cvaklo, že ty prázdniny opravdu nebudou trvat věčně, takže se všechno bude snažit stihnout do těch 17 dní. Všechny plány, všechny filmy, všechny seriály. Drže jí palce. (Ráda o sobě mluvím v 3.osobě)
Plánuju trochu poupravit blog - co se týče článků a rubrik. Tento blog se pokusím udělat více užitečným - Ano, další můj plán, který se pokusím do konce prázdnin stihnout.
the big bang theory, gif, funny, smile, sheldon, boy, quote
Každopádně přeju Haničkám všechno nejlepší k svátku (A pokud se jmenuješ Hana a urazil tě nadpis článku, moc se Ti omlouvám, ale mě se Hanina líbí :D)
Neviděl někdo z vás Bling Ring? Nevíte jestli je to někde ke stažení? Strašně to chci vidět! :D
Užívejte prázdniny! :)


6.8. - Jaajs

6. srpna 2013 v 22:10 | H.
Nejela jsem sice na žádnou dovolenou a ani nějak necestuju po republice, ale i přesto mi přijde, že tohle jsou ty nejlepší prázdniny :) ale na druhou stranu na blog mi moc času nezbývá a když už čas je, tak lenost mě přemůže. Tento týden bude hodně zajímavý, takže vůbec nevím, jak to semnou bude. Já doufám, že to takhle máte i vy a netvrdnete jen doma! :D A když už, tak koukáte na nějaký pořádný film nebo seriál :D Pokud tento týden nějak přežiju, určitě čekejte fotky! :) - a pak už konečně nějaké pořádné články.
The
Best
Gif
EVER

27.7. - 2 roky s blogem

27. července 2013 v 13:29 | H.
Všechno nejlepší blogu! Wow, takže dneska to jsou dva roky. Dva roky na blogu. Sakra, chtělo by to nějaký sčítač :D Docela by mě zajímalo, kolik hodin jsem za ty dva roky strávila na blogu :D Děkuju všem těm, kteří komentují a čtou mé články a samozřejmě velké díky patří mým favourites :) Popravdě nevím, jak to bude dál. V září ze mě bude konečně středoškolák a já nevím, jak to budu zvládat - kecám, i kdybych byla v háji, tak si na blog vždycky udělám čas :D
Je u nás pouť. Je to takové nic moc, jako každý rok, ale jsou tam tak tři atrakce, na které půjdu určitě (Pirátská loď, K2 a Autodrom) Možná tu budou i fotky :) TO VEDRO MĚ ZABIJE! Stalo se vám někdy, že vám ten, od koho by jste to nejméně čekali, podkopl nohy? Člověk už fakt nemůže nikomu věřit..

21.7. - je to tu zas

21. července 2013 v 16:09 | H.
Včera jsem byla na takové akci. Zkrátka ráno bylo otřesný a já vám zase slibuji, že už nikdy nebudu pít. Vždycky si jako opilá přijdu tak bezstarostná, sebevědomá a prostě.. šťastná. Je to možná vtipný, ale je to tak. No, a pak ráno si říkám "Ježiš já byla taková kráva" Většinou dělám věci, které bych jako střízlivá vůbec neudělala (nehledejte v tom žádný perverzní věci :D) Teď už mě bolí jenom hlava, ale ráno to bylo horší. Když jsem ležela, strašně mě bolela hlava a břicho a když jsem vstala, celá jsem se motala a zvedal se mi žaludek, že jsem se vždycky musela doplazit na záchod. Dám vám stejnou radu jako minule (teda pokud jsem minule dávala nějakou radu) - Nemíchejte alkohol!
Yapa Yalnızun. | via Tumblr
V pátek jsem byla v kině na Osamělým jezdci, takže nejspíš udělám recenzi :) Sakra, už je skoro půlka prázdnin za námi :/ Docela to utíká no. A víte co bude za 6 dní? Za 6 dní to budou už dva roky na blogu! :) Juchů.

14.7. RIP Cory..(and Finn)

14. července 2013 v 17:09 | H.
Víte co je debilní? Že já si zrovna Coryho tak oblíbila. Dala jsem si repete první série Glee a naprosto toho tvrdohlavého blbečka Finna žrala. Netušila jsem, že na tom byl takhle a jeho smrt mě docela.. dostala. Když jsem to četla v televizi na programu Wau a koukala při tom na Glee... Na Glee s Finnem... Nevěřila jsem tomu. Prostě ani teď mi to nejde do hlavy. Je mi to strašně líto. Zbožnuji Finchel a když si uvědomím, že se už v Glee neobjeví..Chci prostě jen vyjádřit upřímnou soustrast..
Stay strong, Lea. Tehle obrázek mě odrovnal.

9.7. - Waaat?

9. července 2013 v 13:20 | H.
Tehle týden zažal o dost líp než ten minulý :) Asi to bude tím počasím. Vůbec se mi nechce tvrdnout doma, ale dostala jsem strašnou chuť uklízet (Hani jsi v pohodě?) Tak ale proč této situaci nevyužít :) Nedávno jsem viděla konečně Spring Breakers, takže čekejte recenzi. Mmm, a jak se jinak máte? Co děláte? Mně už ta "depresivní-furt zavřená doma" nálada přešla :) Ve čtrtek jedu ke kamarádce a doma budu vlastně až v neděli, takže.. čekejte takové malé pozastavení.
And i was alone, lost in dark forest | via Tumblr
Ta animace :'D Nechtěla bych :X :D Jen ta představa mě děsí.. :D
Nečetli jste teď poslední dobou nějakou knížku. se kterou jste hodně spokojeni? Budu moc ráda za všechny tipy! :) Jinak jsem opět zavítala do Tumblr světa. (ikonka v menu) takže pokud máš taky tumblr, ozvi se :)

"Dneska se mi zdál se o tom, co mám strašně rád."
"Lego?"
"Jo."
"A co kdyby se ti zdálo o Haničce?"
"Asi bych se poblil ve spanku."
VŠICHNI MILUJEME SVÉ SOUROZENCE.

5.7. - Pomoc!

5. července 2013 v 14:09 | H.
Přepadla mě asi letní lenost. Jinak si to neumím vysvětlit. Co jsem dělala od začátku prázdnin? Velký H*VNO. Jsem moc líná psát články, jsem moc líná koukat na filmy, jsem moc líná si jít něco přečíst :D Dneska jdu na bowling a o víkendu bude brácha slavit narozeniny, takže doufám, že se té lenosti trochu zbavím. Jede někdo na svijanské slavnosti? Mmm? Mmm?
RFP dneska končí, takže.. nejsou už nějací zájemci co mi budou popisovat koncert 30STM? :D
(5) Tumblr
Je mi tak na nic. :/ Nechápu proč se cítím tak hrozně :/ Mohli ste si všimnout nové fotky v menu. Chtělo to už změnu :D Doufám, že mě někde přepadne inspirace a chuť do blogování, protože jinak nevím, jak to bude s mojí aktivitou. Mám rozepsaných několik článků, ale prostě mi nejde přemýšlet. Asi mi ten mozek na prázdniny automaticky vypnul #Fuck

23.6. - Holly FUCK!

23. června 2013 v 16:30 | H.
Už jen dva dny do vyřazení a tři dny do vysvědčení. Končíme ve středu a ty dva dny máme ředitelské volno (Fuck logic) Na mých vysokých podpatkách jsem se ještě nenaučila a šaty ani pořádně nevybrala, takže lépe jsem dopadnout nemohla. Celý víkend jsem strávila v depresi s tím, jak to všechno rychle utíká. Je mi patnáct, v listopadu mi bude 16 a když jsem si uvědomila, že příští rok už budu vlastně slavit sedmnáctiny, trochu jsem se zlekla.
neil patrick harris | Tumblr
V pátek mi přišel iPhone a jsem zatím hodně nadšená, zatím pořádně nechápu ti, co si na iPhony stěžují, ale třeba mě taky ten mobil za pár týdnů omrzí. Ale přijde mi to lepší než Android :) - Rozhodně nečekejte žádný fotečky v zrcadle :D
Přála bych si mít už ten červen za sebou, ale zase na druhou stranu nechci, aby skončil. Předem informuji, že to bude náročný týden.

Jelikož jsem zase obnovila Ask, budu ráda za každou otázku či like :)17.6. Léto!

17. června 2013 v 17:30 | H.
Tomu říkám letní počasí. Jen aby to vydrželo. Snad odpustíte ty dva dny co jsem se neozvala, ale člověk nemá ani chuť být doma, když je venku tak hezky :) Nutno podotknout, že chodím do solárka. Ano, dokopala jsem se k tomu až teď (Teď když se můžu opálit i na zahradě...)
Jde někdo na Rock for people? Strašně mě to tam tehle rok táhne, ale nevím s kým bych šla a nejspíš se mi ani to datum nehodí (táhne mě to tam hlavně kvůli 30STM). Takže potřebuju někoho, kdo mi bude aspoň vyprávět! :) :D Pište mi předem! :D - Příští rok budu JÁ, co bude vyprávět :D (snad..)
. | via Tumblr
Tehle týden mi přijde iPhone 4S. Tak doufám, že po týdnu nebudu chtít nový mobil :D Ale těším se na něj :)
Brr poslední dny ve škole. Byl to divný pocit, když nám učítelka minulou středu řekla "A uvědomujete si, že spolu budete už jen 14 dní..?" Popravdě, neuvědomujeme...9.6. - Čau!

9. června 2013 v 18:10 | H.
Zítřek bude.. zajímavý. Budu muset vstávat asi v 5:30, protože kolem 7:00 budu muset být u zubařky kvůli rovnátkům. V 8:00 ale už budu muset být ve škole, protože máme diplomku. v 11:30 budu muset za mámou do práce, vzít si krosnu, najíst se a jít k autobusové zastávce, kde máme sraz se třídou. A potom už jen do Rokytnice :) Loučím se s vámi už dneska, protože zítra bude prakticky nemožné se dostat k počítači :D Vracím se ve čtvrtek, ale třeba budu tak vyřizená, že napíšu článek až v pátek. Rozhodně budu fotit, takže pokud mi to schválí kamarádky, dám sem trochu osobní fotky. Jen teď doufám, aby nám vyšlo počasí..
Large

10.6. - 13.6. - ŠKOLNÍ VÝLET

Mějte se tu, smrádci :3 :D

26.5. - Jsem v pořádku!

26. května 2013 v 15:19 | H.
Á..É...Í..Ó...Ú.. Celý víkend poslouchám Thirty Seconds To Mars - myslím, že jsem našla další úžasnou skupinu. :) Proč sem na ně nenarazila dřív? Věděla jsem o tý skupině už dávno, ale až teď jsem zjistila, že mi je souzena :D
Už tak strašně chci červen, už tak strašně chci prázdniny - docela se divím, že to píšu :D Ale těším se na naší úžasnou rozlučku, těším se, až budu mít prachy za vysvědčení, těším se, až budu mít tolik času! :)
Mám tak strašně divný sny. Jako kdyby můj mozek věděl mojí slabinu(no on jí pochopitelně ví.. :D) a furt dokola jí používal proti mně.
To hnusný počasí mi způsobuje pesimistickou náladu :/ Asi kouknu na nějakej film :)
Máte jednu z posledních šancí se zapsat do KONTROLY a náběru AFFS nad článkem :)

19.5. - ten pocit..

19. května 2013 v 13:00 | H.
Ten pocit, když konečně víte, kdo je MATKA!
Štve mě, jak teď všechny seriálové série končí. - Jeden z důvodů proč miluju PLL :D (Všechny seriály končí a PLL začíná :D)
Včéra jsem viděla ten nejdepresivnější film v historii světa - Requiem za sen . - Viděli jste tento film? Žádnej film mě takhle psychicky.. nedorazil. Zbožnuju ten film a to jsem ho zatím viděla jenom jednou! :D
Je mi líto, že nepřidávám články každý den, chtěla bych, ale.. už nemám takový élán pro ten blog. Nemám isnpiraci. Nevím jak dlouho to bude ještě trvat. Myslím, že mi trochu pomůže nějaká rekonstrukce blogu.
Large
Ale spíš jde o to, že trávím čas spíš s knížkou, venku a nebo u filmu. No, a nebo u Imvu. IMVU! Je to největší kravina světa, ale líbí se mi to! :) Pokud někdo má Imvu, určitě mi napište :)
Dneska je tak hezky :) Strašně se těším na léto - i když nemám na co, těším se :)

1.5. - Já? Nepiju!

1. května 2013 v 17:30 | H.
Hned co jsem se dneska probudila s bolením hlavy a podrážděným žaludkem, jsem si musela říct "Už nikdy nebudu pít". Asi po třech hodinách trpění jsem se odhodlala si vygooglit "co proti kocovině" No, teď mi je skvěle :) Ráda bych poděkovala strýčkovi Googleovi, ale ten mi pomohl minimálně.Ale musím uznat, že se včerejší čáry se vydařily :) Hodně hodně :)
Poučení pro vás: Pokud nejste zvyklí, nemíchejte pití!
Jinak mi zase nefunguje počítač. Mám tam nějakej problém s diskem. Ale čas si na blog udělám :) Mám zase nápady na články, takže se (SNAD) nemusíte být neaktivity.
Tumblr_m2ssfjkpwt1robzqpo1_500_large
Jak jste strávili den Čarodejnic vy? :) Nebude mě překvapovat, když polovina z vás zůstala doma, taky mě to lákalo zůstat ;D

22.4. Ten trapný moment, když vás nepříjmou na školu

22. dubna 2013 v 18:20 | H.
No, takže jsem se nedostala na ekonomku. Jsem 11. pod čarou. Popravdě mě to zas tak netrápí, protože mě na gympl vzali a tam asi nejspíš stejně půjdu. Ale víc mě štve, že se kamarádky nedostali na školu, kam chtěli (I'm so selfish). Patříme k těm školám, kde když jseš blbej, tak si blbej a nedostaneš jedničku jen proto, že si stoupneš k tabuli a budeš čučet okolo, proto mi přijde v nějakých situacích nefér, že to berou podle průměru.
Je to osud, že mám jít na gympl. Tečka. Jinak to nevidím.
Large
Dneska jsem byla venku s mým BFF ^^( Ten další trapný moment, když považujete svůj foťák za nejlepšího přítele), takže zítra nebo pozítří čekejte nějaký ty fotky :) po dlouhý době :)
Nečtě někdo knížku Rok 2140 Deklarace smrti? Jen že mě docela zaujal ten název. Jestli má cenu to číst. :D

24.4. . Dneska jedu pryč a zítra jedu na kolo, takže fotky tu budou až v pátek. Omlouvám se na neaktivitu, ale.. snad to chápete.

14.4. - And do the HARLEM SHAKE

14. dubna 2013 v 14:49 | H.
Takže můj počítač je zase zpátky. Snad mi teda bude fungovat :D Tehle týden skoro bez počítače byl tak.. dlouhý! Stíhala jsem a měla jsem čas na tolik věcí. Je mi líto dnešní generace dětí, kteří sedí každý den u počítače a neužívají si dětství (například můj devítiletý bratr) Měla jsem lepší dětství..
V pátek jsme byli ze třídou na bowlingu a pak jsem šli půlka pěšky domů (asi 5 km :D ono se to nezdá, ale byla to fuška :D) Jo jo, třída mi bude chybět.
Tumblr_m5f5ixxcyi1r37pw0_large

6.4. - blá blá blá

6. dubna 2013 v 11:09 | H.
Zdravím vás! :) Mám počítač v opravně, takže buď můžu být na zasekaným notebooku a nebo na bráchy počítači - dalo by se říct, že mám takovou odvykačku :D V divadle to bylo bezva (hlavně při rozchodu :D) Ve čtvrtek jsme měli poslední Semiramis - semiramis mají všechny základní školy? Musím se vás zeptat, byl někdo na tom hororu Lesní duch nebo Mama? Strašně moc to chci vidět, ale nevím na co jít první.
Tumblr_ltau8moxjc1qiayd0o1_500_large
Jinak jste si mohli všimnout, že v menu přibylo "aktuálně" budou tam prostě moje aktuální statusy a řečičky. Rozhodla jsem se dát trochu do rekostrukce blog. - Hlavně co se týče článků o mně a menu. ;D
"

26.3. - Francie mě volá :)

26. března 2013 v 17:19 | H.
Zítra jedu do Francie. Zhruba 20 hodin v autobuse O_O. Brr.Ale zvládnu to. Ona ta cesta docela uteče se sluchátkami v uších, knížkou a spánkem :) Vracím se v sobotu a to asi náladu na články mít nebudu, ale v neděli určitě čekejte fotky :) Jedu tam jenom na dva dny. První den budeme chodit po Francii a druhý den Disneyland. Asi je to málo, ale.. vždycky jsem chtěla navštívit Francii a kdo ví, jestli budu mít šanci jet tam znova. Mějte se tu! :)
Tumblr_mj0rvyceld1qd3478o1_500_large


27.3. - en France ^^19.3. I'm soo sorry

19. března 2013 v 16:29 | H.
Omlouvám se! Ale jak jsem nemocná, tak nemám vůbec náladu na blog. Potřebuju INSPIRACI! INSPIRACI! INSPIRACI! (Kde jsi, inspirace?) Jsem už několikátý den zavřená doma a prostě.. nemám náladu. Zítra mám jít konečně do školy. Jo, popravdě se docela těším :D Protože pak už bude zbývat týden do dalších prázdnin a mě čeká... počkejte si...počkejte si.. FRANCIE! ^^
Tumblr_mhtoawwazq1rzv9v5o1_400_large
Za prázdniny jsem si řekla, že zkouknu tolik filmů...No, nakonec se můj plán nevydařil a já nezkoukla ani jeden plánovaný film. Dneska/zítra vychází PLL! Poslední díl 3.série.. Pfuu I'm not ready :/
 
 

Reklama