Photographs

Vzpomínej, přemýšlej.

1. listopadu 2013 v 13:37 | H.
Víte kde se dobře přemýšlí? Ve frontě! Všude tři prdele lidí, ale samozřejmě jen jedna otevřená pokladna. Každopádně když jsem si stála tu kilometrovou frontu jen kvůli dvoum cintrónkům, zasáhla mě vlna vzpomínek, tak moc jsem nad vším přemýšlela, že ta fronta najednou utekla strašně rychle - A to je co říct, když jsem tam stála nejmíň 20 minut. Kupovala jsem si citróny kvůli tomu, že jsem nemocná. Dneska jsem dokonce nebyla ve škole - teda jak se to vezme. Byla jsem se podívat na základce s kamarádkami (Další vzpomínky..) Už z tohoto plyne, že já prostě nemocná být nemůžu, na to jsem až moc zaneprázdněná.
Dneska tolik pesimistické fotky nebudou.Fotila jsem je už v pondělí, ale prostě jsem neměla čas napsat nějaký nesmyslný článek. Konečně ho tu máte. Já ten podzim prostě miluju! :)


Sad World

25. října 2013 v 16:08 | H.
Nebojte, pořád žiju. Jen prostě toho času je opravdu čím dál tím míň - a opravdu se nejedná jen o mojí lenost. Do háje, JO! Konečně pátek. Na podzimní prázdniny mám spoustu, spoustu plánů a doufám, že to tak většina z vás má taky. :) Škola mi lezla už docela krkem, takže jsem z celého srdce ráda, že o ní zase pár dní neuslyším. Víte na co jsem přišla? Že na školu docela brutálně kašlu, i když na ní nekašlu.
Měla jsem divnou náladu, když jsem fotila tyhle fotky. Celkově bych furt teď nejradši fotila něco smutnýho nebo strašidelnýho. Mám už docela dost nápadů, takže.. Tešte se. :3
Docela by mě zajímalo, jestli Vám vyhovuje, když blogy přidávají 1-3 články týdně a nebo jestli si potrpíte na blogy, který zveřuňují články každý den.

Mám ráda i takovýhle podzim.

Pohoda s pizzou a vodnicí.

4. října 2013 v 15:40 | H.
Konečně pátek. Přijde mi, že celý týden je jen jedno velký čekání na víkend. Ta škola mě už začíná nemilosrdně štvát. Ale tak.. je ten pátek. Stěžovat si budu až v neděli večer. Rovnátka už mám dole a musím říct, že je to SAKRA NEZVYK. Normálně jsem je chtěla i znovu nasadit, když jsem se viděla :' D Asi mi ty rovnátka vážně budou trochu chybět.
V úterý jsme byli u kamaráda. Vzali jsme vodnici, koupili pizzu a pití. A tady je pár fotek :) Byl to hodně pohodový den. Snad nejpohodovější v tomto týdnu.
Přemýšlím, že si koupím taky vodnici. Ale zas.. Nevím jestli bych ten "humáč" dokázala kouřit tak často...

Blog dne? :) Wow! :)

Takhle jednou venku..

30. září 2013 v 17:59 | H.
Miluju tohle počasí venku! :) Proto jsem si neodpustila si vzít včéra ven foťák a vyfotit pár kravin po cestě. Chtěla jsem fotit spíš listí, ale nějak mi to nevyšlo - Maybe next time.
Nestěžuju si na školu z jednoho prostého důvodu, ve středu nejdu do školy...wait for it.. wait for it... Budou mi sundávat rovnátka. Nevím jestli se mám těšit, protože podle mě budu bez rovnátek vypadat jako ještě větší trotl, ale že se konečně možná pořádně vyspím, přemůže úplně vše. Takže mi ani moc nevadí, že zítra máme do mizerných 16:00 :D A ani mi nevadí, že tehle týden píšeme tolik písemek (vtipné je, že zrovna v tu středu, co budu chybět, nepíšeme snad ani jednu)

Muhaha, jsem zpět.

7. září 2013 v 15:10 | H.
Adapťák jsem přežila a musím uznat, že nás to hodně sblížilo :) Teď do té školy budu chodit o něco radši :) Fotky z adapťáku jsem radši dávat nebudu, jinak by mě asi spolužáci zabili :D Jinak mi (už asi před týdnem :D) přišel kryt na mobil, který jsem si objednávala z etsy.com :) Takže vám ho sem dávám :) + jsem dávám pár fotek ze včerejška :)
Mám nějakou blbou náladu, ta blbá nálada trvá už od 2.9. O prázdninách jsem si přišla jako úplně jiný člověk a teď.. teď je zpátky zase mé staré já. #FUUUCK
Jde tento rok někdo do tanečních? Já jo a nějak moc se netěším :/ :D Budu tam umírat v těch podpatkách - stačilo mi to na vyřazení 9.tříd. Byla jsem na jehlách 2 hodiny - dlouhé dvě hodiny. Umírala jsem! :D

Na všechno jsem slečna dospělá, ale když dojde na atrakce..

25. srpna 2013 v 15:30 | H.
25.srpna ? Jako opravdu? 25.SRPNA? H-h-holly shit. Ne, nebudu vám sem psát, jak se to všechno s maximální rychlostí krátí, protože vy sami to určitě moc dobře víte - a vědí to hlavně ti, kterým se nechce vůbec (ale vůbec) do školy - jako například JÁ.
Včéra jsem byla na hlavický pouti a musím říct, že to bylo bezva :) Já vážně miluju poutě! :D Když dojde na atrakce jsem vážně jak malý děcko. Večer byl ohňostroj, který jsem si samozřejmě nemohla nechat ujít. :D Uvědomila jsem si, že jsem tak pěkný ohňostroj neviděla sakra dlouho.¨


bože, co to dělám?

Soft Kitty, Warm Kitty...

18. srpna 2013 v 11:50 | H.
Normálně poprvé v životě se nám snad narodili fotogenické kočky! :D (A nebo já jsem jen lepší fotograf, hahahaha) Proto vám sem dávám pár fotek + skvělou animaci na konec (potom, co jsem to dotočila, následoval asi tří minutový záchvat smíchu)
Objednala jsem si konečně z Etsy.com kryt na mobil. + dokonalé triko s Jokerem. Takže doufám, že mi ty věci vůbec přijdou a že to nebude vypadat úplně jinak, než na obrázku :D
Taky naspíte o prázdninách tolik hodin? Mně prostě klasických 8 hodin spánku nestačí :D

Přespávačka bez spaní.

9. srpna 2013 v 13:59 | H.
ve středu jsme spali kamaráda. Teda vlastně nespali. Celou noc jsme byli vzhůru :D. Byl to neuvěřitelně legedární večer. Čekali jsme hladoví asi hodinu na pizzu, do melounu jsme nalili vodku, koukali jsme na horor na který jsme vlastně vůbec nekoukali, hráli jsme poker, kouřili jsme vodnici v obýváku, udělali jsme malou díru v koberci (a dokonce i v mém batohu) díky uhlíku....kouřili jsme vodnici v koupelně :D, šli jsme na strašidelnou procházku, kluci koukali na nějaký porno pořad a pouštěli to vzdychání na celý barák, koukali jsme na trapné reality show a prostě jsme si povídali a povídali a smáli se a smáli se. :)

Photographs 2.8.

4. srpna 2013 v 12:19 | H.
Všechno vychází podle plánů - TO SE MI NEZDÁ! Docela se bojím, co teď očekávat :D Nejsem na to vůbec zvyklá! :D Včéra/dneska jak pršelo, jsem zkoušela fotit blesky - hahaha neptejte se jak to dopadlo. Mám retardovaný foťák (Jo, radši to budu svádět na foťák :D)
Z pátka na sobotu jsem spala u kamarádky. Byla tam asi 1/3 třídy (jajs, teď už bývalé třídy) a musím uznat, že byla fakt sranda :) :D. Tady je pár fotek, které jsem stačila přesunout do počítače než se mi vybil notebook.
Jak si vůbec užíváte prázdniny? Jen to sluníčko dokáže dost zvednout náladu :)


když už jsme u těch coca col, ještě nikde jsem nenašla svoje jméno :D (ale je fakt, že jsem se ho ani nepokoušela hledat)

Pouť -,-

29. července 2013 v 15:20 | H.
Bože, proč musí bejt takový dusno? Pouť byla fajn :) Hlavně večer. Proč mě nikdy nenapadlo jít na pouť večer? Připadala jsem si jak v americkým filmu :D Tyhle dvě noci jsem spala na trampolíně. Ta první noc byla úžasná. Ale dneska jsem ve 5:00 musela utýct domů, protože začalo pršet - nevadí. :D Máma mě na tý trampolíně fotila -ano, jak spím :D věřte mi, fotky nechcete vidět! :D Tak tady vám dávám pár fotek z pouti :) Na autodromu jsem byla snad nejvíc.Je to strašná sranda narážet do lidí :D a K2 byla úžasná! :)

Photographs 2.6

17. července 2013 v 14:39 | H.
Aloha everybody. Zjistila jsem, že mi nejde klávesnice. Prostě mi nejdou psát háčky a čárky (ne, nemám to přeplí na anglickou klávesnici) a nejde mi ctrl c a ctrl v. Takže musím být na notebooku - který se furt seká. Opravdu bych milovala člověka, který by mi řekl, co s tím sakra mám. Za chvíli půjdu zase na počítač, takže se omlouvám všem těm, kterým budu psát jako naprostý retard.
Tyhle fotky jsou takový miš maš. Ale jsou foceny v jeden den - když měl brácha sladkých 10.
Jsem ráda, že je tento týden tak hezky :) Chodíte rádi na koupaliště?

Photographs 2.5.

1. července 2013 v 13:20 | H.
Jak jsem psala - byl to náročný týden, proto se omlouvám za mojí neaktivitu, ale teď by se už vše mělo vrátit k normálům :) Budu na blogu (snad) více aktivni a plánuji se o blog více starat :) Dneska oficiálně začínají prázdniny, takže hodlám si udělat nějaký seznam, co chci splnit do konce prázdnin.
Včéra jsem byla u babičky a musím říct, že mi stačil jeden den, abych pomalu nezapla kalhoty :'D Tolik jídla všude o_o Vzala jsem si sebou foťách, jelikož mají obrovskou zahradu, takže jsem čekala, že trochu použiji mé "umělecké" já.

Photographs 2.4.

25. června 2013 v 16:30 | H.
Tak vyřazení je za mnou. To, že jsem začala bulet už v prvních minutách mě docela překvapilo, myslela jsem si, že to vydržím. Pamatuju si z nižších ročníků, jak jsem byla na vyřazení a koukala na ty deváťáky a přitom si říkala, jak mám ještě do 9.třídy hrozně moc času. A najednou jsem já ten absolvent, který zítra naposledy navštíví základní školu. Byl to zvláštní pocit, když volali moje jméno. Byl to zvláštní pocit celkově. Pořád je to zvláštní pocit. Se spolužáky, s kterými jsem od 1.třídy (s nějakými dokonce od školky), se mám najednou rozloučit.
Předem se omlouvám za pár fotek se špatnou kvalitou, ale tak.. fotila maminka :D.

Photographs 2.3.

14. června 2013 v 15:59 | H.
Jsem zpátky! Výlet byl skvělý! :) Včéra jsem neměla sílu psát článek, protože jsem byla hrozně unavená. V pondělí jsme měli menší diskotéku v pyžamech. Bylo nám to jedno, prostě jsme tancovali :'D
V úterý jsme šli na procházku aneb "jsme tam hned". Bylo to asi 12 km a převážně jenom do kopce - druhý den namožená zadnice. Osudová poslední noc byla tak dobrá, až byla špatná. Nejradši bych vám sem napsala všechny informace, ale nemůžu. Moc lidí, co znám osobně můj blog nečte, ale.. jistota je jistota. Každopádně jsem si výlet hrozně užila, i přesto že mi bylo včéra blbě a hned co jsem odpoledne lehla do postele, jsem usla :D

První fotka výletu.

Photographs 2.2.

31. května 2013 v 15:00 | H.
Tak sem dávám slíbené fotky ze zoo! :) Dneska jsme měli jet do bazénu (den Dětí), ale já radši zůstala doma (muhahahahaha), ikdyž teď docela lituju, že jsem nejela. Jsem ráda, že je už zase pátek a mě čeká pohodový víkend :) Došlo mi, že příští týden už jedeme na školní výlet. Nejlepší je, že ještě o tom nevíme žádné info :D. Ale každopádně budou ZASE další fotky :D :)
Fotek jsem udělala docela hodně, proto jsem dávám jen ty co mě nějak zaujaly :)

Photographs 2.1.

23. května 2013 v 17:39 | H.
Tak jsem si včerejšek užila :) Byli jsme v museu voskových figurín a v museu utrpného práva a mučících nástrojů + jsme byli na letišti, ale tam jsem nefotila. Zjistila jsem, že příští týden jedu na další exkurzi (teda doufám) do Liberce do Zoo, takže aspoň budou další fotky. :D
Dneska už prý přišli školní fotky, ale já je neviděla. Počítám s tradicí, že budu vypadat hrozně. Už mě to ani tolik netrápí, jsem zvyklá ;D

Nikdo si nevšiml kamery, žejo?

Photographs 2.0.

26. dubna 2013 v 13:20 | H.
Včéra jsme byli u kamaráda grilovat. Měl tam i bazén a po tý náročný jízdě na kole jsme se tam prostě museli schladit :D No, dneska ležím doma s angínou. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem doma, ale popravdě jsem se do školy docela těšila. Z toho plyne poučení : Nekoupat se na jaře :D
Když jsem teda doma, zkoukla jsem pár filmů a o jednom udělám o víkendu recenzi :)
Tady máte pár fotek, které tu měli být už v úterý :D

I love this place ^^

Photographs 1.9.

31. března 2013 v 12:20 | H.
I'm back! Nakonec jsem nejela 20 hodin, ale jenom 13 :D takže jsem byla mile překvapená a ta jízda utekla hrozně rychle. Ale spala jsem hodně málo, proto jsem musela včéra ještě dospávat. Ale teď ke Francii, BYLO TO PARÁDNÍ! První den jsme chodili po Paříži. Ten pocit, vidět Eiffelovu věž, Louvre, Notre Dam.. Opravdu jiný než vidět na obrázku, Stát tam a všechno vidět na vlastní oči.. k nezaplacení. Chodili jsme asi 11 hodin. A druhý den jsme jeli do Disneylandu. Vzpomněla jsem si hrozně na dětství. Myslím, že kdybych tam jela jako dítě, byl by to pro mě ráj. On to byl pro mě ráj i teď :D Výborné atrakce, výborné suvenýry. Viděli jsme užasný průvod disney postaviček a nakonec i dokonalý ohňostroj. Ten disneyland byl dokonalý! I když všude byli hrozné fronty, odsejpalo to rychle a 10 hodin v Disneylandu uteklo jako voda. Celkově celý zájezd utekl hrozně rychle.

Photographs 1.8.

4. března 2013 v 17:09 | H.
Omlouvám se, že jsem tu přes víkend vůbec nebyla. Ale neměla jsem čas (jako opravdu :D - Ano, snad poprvé v životě to nebyla lenost :D) V neděli jsem byla v kině :) Takže tu bude pravděpodobně nová recenze na nový film :)
Tyto fotky byli foceny ve tmě (NEŘÍKEJ! :D) a každá v jiný den. Dávam je sem, protože to bude asi jedna z posledních vzpomínek na zimu(i když moc zimní nejsou, mě tu zimu připomínají). Dneska už bylo hodně jarní počasí. - Myslíte si, že ještě bude sněžit? :D Já jako docela chci, aby sněžilo, když jsem ještě neměla jární prázdniny a máme jet na hory :D

Photographs 1.7.

25. února 2013 v 18:10 | H.
Už od rána mám užasnou náladu. A víte proč? Jennifer Lawrence má Oscara! Jsem na ní tak hrdá! :) Nikomu jinýmu bych to nepřálala víc. Ona je úžasná! :) Zasloužila si ho! :) Koukal někdo na nominace? V 1 hodinu ráno na HBO? :D Já ne, ale chtěla jsem. Nakonec jsem si řekla, že si to stáhnu z netu :D Ale hned ráno jsem bežela k počítači se podívat na výsledky :)
Rozhodla jsem se vyfotit vám naše zvířata. Nejsou tam ale všichni. Enjoy ;D

Náš králík. Říkáme mu Kulíšek :D Ano, takhle postižený jméno jsem vybrala já. Ale berte to z rezervou, bylo mi asi 11 ;D

Photographs 1.6.

16. února 2013 v 15:59 | H.
Tak jsem zpátky :) Jak jste se tu měli? :) Opravdu jsem jela na lyžák s teplotou, kašlem, rýmou s bolením v krku, ale.. vyléčila jsem se tam :D Asi to bylo tím horským vzduchem :) Každopádně hned co jsem přijela domů se mi zase objevila rýma. Lyžák jsem si docela dost užila, ale moc jsem nefotila a když jsem fotila, tak většinou.. kraviny a momentky :D
Jak jsem slíbila - budu aktivní. Mám nápady na články, takže tu určitě každý den nebo (možná) ob den čekejte nový článek :)

První noc :D

Photographs 1.5.

22. ledna 2013 v 17:49 | H.
I'm back! :D Prvně bych chtěla poděkovat Tess za nový lay, je užasný! :)
Jak jste se tu měli? :D Já se měla užasně a nesmírně moc se těším na lyžák. Všude bílo :) zase jsem si uvědomila, proč tu zimu tak miluju! :) Vše je jako v pohádce :) Co mě štve je, že.. jsem se na tu školu docela vykašlala. Prostě jsem si říkala "To si potom opravím" a ono prd. :/ Zrovna když se mám nejvíce učit tak se neučím :/ :D
No každopádně vám sem dávám fotky z hor :) hope you like it.. xx

Photographs 1.4.

13. ledna 2013 v 16:49 | H.
Ahoj, jak jste si užili víkend? :) Omlouvám se, že jsem přidávala články ob den, ale já prostě neměla inspiraci. Zítra nebo v úterý tu čekejte recenzi na seriál, na který jsem teď začala koukat - ano, American Horror Story (♥)
Ještě se vás chci na něco důležitého zeptat - Má tu někdo v mobilu Viber nebo WhatsApp? Kdyžtak dejte číslo, pokecáme :D
Vybrala jsem si dva mé nejoblíbenější řetízky na krk. Ten první - s těmi klíčemi, je z Gatu a ta sovička je z dm myslím že od značky S-he. Teď poslední dobou je nosím snad ke každému outfitu :D

Photographs 1.3. Happy New Year

31. prosince 2012 v 15:20 | H.
Je toho plnej Facebook, je toho plnej Twitter, je toho plnej blog.. Všichni všude spamujou "Šťastný nový rok" a proto musím i já. Dali jste si nějaké předsevzetí? Já jo. Minulý rok jsem si nedala žádné, ale tehle rok to chci zkusit- beru to smrtelně vážně! :D Každopádně vám chci popřát Štatný nový rok a ať vidíte užasný ohňostroj! :) :D Popravdě se docela roku 2013 bojím :/ protože mi rok 2012 přišel hrozně moc vydařený, takže si myslím, že 2013 bude pravý opak ..


Takovýhle jsem měla hezký zasněžený výhled z okna ještě před Vánocemi. Chci zase sníh :(

Photographs 1.2

23. prosince 2012 v 14:49 | H.
Včéra jsme dělali linecké cukroví, takže vám sem dávam fotky :D My děláme především linecký, protože je to dobrý a nedá to tolik zabrat :D Těšíte se na zítřejší den? :) Já se těším hlavně na ty řízky a na ten salát! :D
Prší :/ Se*e mě to :D Doufám, že ještě bude sněžit. Doufám, že na Vánoce bude sněžit ^^^
Chtěla jsem vám sem dát fotku mých nalepovacích nehtů, ale rozmyslela jsem si to :D Nemám fotogenický ruce. -,-
Dneska dávají samý dobrý filmy na primě :) těším se na Lásku nebeskou ve 20:00. Budete někdo taky koukat?

 
 

Reklama