Shit about me

Proč miluju podzim.

21. září 2013 v 10:59 | H.
Možná pár "Team Summer" lidí semnou nebude souhlasit :D. Já mám ráda všechny roční období, takže bych nejspíš dělala postupně všechny články "Pro miluju.." na roční období. Je ale fakt, že nejbližší mi je podzim. Vždycky jsem ho měla nejradši. No, každopádně v celém článku máte důvody, proč miluju podzim. Nevím, třeba to někoho přijme se na podzim koukat více optimisticky.

G

Věci, co nesnáším na škole

2. září 2013 v 13:40 | H.
Zdravím, doufám, že si každý užil první den na škole. Musím uznat, že to nebylo tak hrozný jak jsem si myslela. Noví spolužáci se zdají být fajn. Ale bylo divný, že jsem vešla do třídy a tam nebyli spolužáci ze základky, najednou mi všechno tak hrozně moc chybí. Neříkám, že nemám ráda změny, ale prostě.. nejradši bych znova šla do deváté třidy..
Je toho nějak moc - a to dneska byl teprve první den. Zítra už se normálně učíme. WTF? Jako opravdu? Pozor - do 15:50. Doufám, že chápete mojí pesimistickou náladu tím pádem i pesimistický článek. CO NESNÁŠÍM NA ŠKOLE:

Google

Místa, které bych chtěla jednou navštívit

22. srpna 2013 v 17:00 | H.
New York, Sydney, Londýn, Paříž.. Neříkejte mi, že by jste se ani do jednoho toho města nechtěli podívat. Kdyby bylo po mém, klidně bych jela do všech. Tehle článek se ale těchto míst týkat nebude. Půjde spíš o ty přírodní památky. Někomu možná známé, někomu ne. Já ani nevím proč, prostě mě poslední dobou spíš láká jet do těchto míst, než do nacpaných velkoměst. Musí to tam být neuvřitelné.

Velký bariérový útes

Takže pokud do Austrálie, tak hlavně tam! :) Potápět se tam musí být opravdu něco úžasného! :)

Mé oblíbené filmy

9. května 2013 v 15:39 | H.
Chtěla jsem sem dát jen mé oblíbené hlášky z filmů, ale nakonec jsem dávám přímo oblíbené filmy :D Tyhle filmy mám nejradši :) Nevím, většina z vás je možná ani nezná, ale já radši koukám na kvalitnější filmy, ikdyž popravdě mi zas tolik nevadí ty americké přeslazené klišé.
Pfů zítra se fotíme :/ Pořád si pamatuju když jsem o tom sem psala minulý rok. Týjo, toto utíká. Já teda doufám, že se tehle rok fotky povedou - když je to ten poslední rok - Oh GOD! PLEASE!

Znáte nějaký z těch filmů? Jaký jsou vaše oblíbené filmy? :)

Temný rytíř

Jak nečekané, já jako fanynka Heatha Ledgera a Jokera jsem si tehle film prostě ZAMILOVALA. Když jsem viděla film poprvé, nezmohla jsem se ani na slovo, furt nemůžu popsat, co jsem cítila a pokaždý citím. Samozřejmě je v hlavní roli Batman (který je náhodou fakt skvělý), ale Joker je hold pán a Batmana převálcoval! Pro mě to bude vždycky ten nejlepší film :)
"WHY SO SERIOUS?"

Before I Die 0.2.

3. května 2013 v 14:40 | H.
Strašně mě baví hledat tyhle obrázky. I když vím, že se polovina s tejně vůbec nestane, je fajn si aspoň představovat, že se to stane :D Proto tady máte další várku before i die :)
Zítra jdu na Iron mana 3 ! Takže pokud jste ho už viděli, nespoilerujte! :D Pfůů jste taky tak rádi, že je víkend? :)


Navštívit Sochu svobody

Seriály, které pravidelně sleduji

22. února 2013 v 17:10 | H.
Zdravím všechny :) Woohoo konečně víkend. Trochu jsem si ho prodloužila a dneska nešla do školy. To druhý pololetí mám nějak na háku no. :D Dneska mi mamka odevzdala (hezky si do tý školy došla :D) obě dvě přihlášky (ekonomka a gympl) takže teď se jenom rozhodnout, na jakou školu, pokud mě vezmou na obě..
Sleduju o dost více seriálů, ale na tyhle seriály jsem začala koukat mezi prvníma a jsou to většinou mé srdcovky :) - teda vyjímkou Am.Horror Story - na ten jsem narazila asi před měsícem, ale prostě jsem si ho hrozně rychle oblíbila :)

THE VAMPIRE DIARIES

Tak toto je úplně první seriál, který jsem začala pravidelně sledovat(narazila jsem na něho někde v roce 2011). V tu dobu jsem prostě milovala upíry :D I když teď už do TVD nejsem takový blázen a jsem asi o 4 díly pozadu, furt ten seriál miluju!
Oblíbené postavy: Pfů v první a druhé sérii by to byl Damon a Elena, ale.. teď je to jednoznačně Caroline :) Elena mě poslední dobou docela se*e :D


Nejlepší z nejlepších nejlepší herci :) :D

2. ledna 2013 v 17:29 | H.
Aloha everybody! :) Jak někdo možná ví, strávila jsem vánoční prázdniny především sledováním filmů a seriálů. Takže jsem těmi herci teď taková unešená :D Dám vám se mé čtyři nejoblíbenější herce u kterých jednou chci vidět všechny filmy, ve kterých hráli :) Doufám, že někoho z těch tří znáte :) Máte mezi těmi čtyřmi taky oblíbeného herce?

Kdo by ho tu nečekal, že? :D Už v několika článcích jsem o něm básnila :D Byl to ten nejlepší herec! A když řikám nejlepší, tak opravdu nejlepší.Hrál ve zvláštních a tím pádem originálních filmech, které si člověk zapamatuje na celý život. Jeho filmy jsou nesmrtelné :) on JE LEGENDA! Jen je škoda, že nezažil svojí největší slávu..
Filmy které by jste s ním mohli znát: Deset důvodů proč tě nenávidím (v neděli to jde na Primě), Temný rytíř (Joker ♥ :D), Zkrocená hora, Candy, Legendy z Dogtownu..

Blogové letadlo

14. prosince 2012 v 18:19 | H.
Byla jsem pozvaná do téhle "hry" mým aff Minty :) Nevím jestli to všichni znáte, proto vám sem dám body, které musíte ve článku vyplnit. Je to teď docela hit :D
1) Nasat 11 věcí o sobě
2)Odpovědět na otázky, které ti položila předchozí blogerka (U mě je to Minty)
3)Položit 11 otázek pro další blogery kteří se můžou zapojit :)
Tumblr_lxclm61lyq1qmt5mvo1_500_large

Before I Die 0.1

18. listopadu 2012 v 17:49 | H.
Dneska jsem byla na asi hodiný procházce. Užasné jak vám to pročistí hlavu. Hodně jsem uvažovala o budoucnosti a najednou vím, co chci (jak je to možné? :DD) Každopádně mě napadlo, že udělám projekt Before I Die. :)

Naučit se vařit

Nechtěla bych být nějaký šéfkuchař, ale.. prostě bych chtlěa umět vařit a pořád zkoušet něco nového :)

Pár faktů o mně..

5. listopadu 2012 v 18:49 | H.
Wow no určitě jste hrozně nadšeni :'D Dávám vám sem pár faktů o mně. Je toho tu sice docela málo, ale.. zbytek si kdyžtak nechám na někdy jindy. Nevím jestli nějaké fakta nepůsobí nafoukaně, ale.. Prostě už jen to že píšu tehle článek mi příjde docela sobecký a opravdu nevím, co by jste po mně chtěli slyšet :D Nezapomínejte, když je člověk upřímný neznamená, že je svině.. Jen ta pravda prostě někdy bolí. I když nevím, co by vás zrovna na mých vlastnostech mělo ranit :D O_O

• Jsem realista s fantazii.
• Měním hodně často názory
• Nikdy jsem neměla moc sebevědomí
• Nejsem moc svěřovací typ. Mám svoje tajemství.
• Naučila jsem se přetvařovat
• Mám pocit, že mě furt někdo pronásleduje
• Vždycky musím mít pravdu
• Ráda zkouším nové věci

Nejlepší pohádky mého dětství

4. listopadu 2012 v 18:39 | H.
Před týdnem jsem našla v počítači staré fotky z dětství. Bylo užasné si zase připomínat ty dokonalé časy :) Proto mě tak nějak napadl takovýhle článek. Těch pohádek je mnohem víc, ale na tyhle si pamatuju snad nejvíce, jsou to prostě srdcovky! :)

Tři oříšky pro Popelku

Tak kdo by tuhle pohádku neznal, že? Myslím, že je to i jeden z nejúspěšnějších českých filmů. Není divu :) V dětství jsem tu pohádku milovala. Ještě teď si pamatuju jak jsem měla nadepsanou kazetu "Popelka" mím předškoláckým písmem :D Máme tu nejlepší Popelku na Světě! :)

Popis pohádky: Popelka je milé hodné děvče bez matky a posléze i bez otce, který ji nechá napospas své druhé ženě a její dceři. Obě nemají Popelku rády a mimo jiné se jí snaží všemožně zabránit v tom, aby se zúčastnila plesu, na kterém si má tamní princ konečně najít nevěstu. Osud však Popelce přeje více, než-li obě zlé ženy...
 
 

Reklama