Tipy

Tipy na komedie

16. srpna 2013 v 16:39 | H.
Zdravíčko, tak pro tentokrát jsem se rozhodla dát tipy na nějaké ty KOMEDIE. Jedná se především o rodinné komedie, akční komedie a nebo prostě komedie :D Vybrala jsem takové ty lepší, které mě rozhodně nenudili a dost jsem se u nich nasmála. Tak snad to budete mít stejné jako já. Pokud vám tady nějaká komedie chybí, tak určitě pište do komentářů :) Ale snad chápete, že jsem nemohla vidět všechny komedie na planetě :D
Komedie nemusí být hned parodie. Žádné parodie a tyhle srajdičky jsem sem vůbec nedala. Vím, že nějaké parodie nemají chybu, ale většina z nich jsou.. nic moc.

Tipy na Romantické komedie

1. srpna 2013 v 16:20 | H.
Jsem hold maniak do filmů a proto jsem se rozhodla, že nová rubrika "Tipy" se také bude týkat filmů :D. Budu sem dávat filmy ruzných žánrů, který si nemůžete nechat ujít. A jako první jsem vybrala romantické komedie. Na léto se podle mě hodí nejvíce. Rozhodně žádný stres, žádný brek (možná tak smíchy) a happyend. Ne vždycky se jedná o kvalitní filmy (někdy je to pěkné klišéé) ale pokud se nudíte a nebo máte přespávačku, je to to pravé :)Doufám, že všechny názvy na obrázcích jsou přečíst :) Pokud máte i vy nějaký tipy na romantické komedie, určitě mi napište do komentářů! :)

 
 

Reklama